Bim 31 Mayıs aktüel ürün katalogları sevenlerini bekliyor. Bim aktüel de kampanyalar tüm hızıyla devam ederken, Aktüel Ürünler olarak ürün incelememize başlıyoruz. Bu haftanın ürünleri tam da beklenilen kıvamda… İlk kampanyalı ürün ise şu şekilde kataloglarda... Kumtel set üstü ocak 249,00 TL ve Dijitsu su sebili sıcak-soğuk 399,00 TL'den satışa sunuluyor. Bim aktüel 31 Mayıs Cuma kataloglarını hala görmediniz mi? Bu hafta dev indirimler Bim takipçilerini bekliyor. Kumtel mini fırın 32 lt 129,00 TL olarak kampanyada... Bir başka ürün Fakir marka blender robot set 175,00 TL olarak raflarda sergilenecek. Bu ürünler piyasaya oranla Bim marketlerde çok ucuz... Yaz mevsimi piknik yapma isteğini de beraberinde getiriyor. İşte Bim aktüel 31 Mayıs tarihinde sizler için piknik ürünlerine marketlerinde yer veriyor. Buzluk termos 69,00 TL, Piknik çantası 27,00 TL ve lüks jakarlı paspas 27,90 TL olarak Bim aktüel raflarında olacak. Ayrıca mutfak ürünlerinde de pek çok kampanya bu hafta dikkat çekiyor. 3'lü kase 9,95 TL, Çay takımı 25,00 TL olarak satışta... Üstelik bu ürün 12 Parça olarak sergileniyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mayıs 2019 tarihinde, BİM Aktüel 31 Mayıs 2019 Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...