Hakmar 13 Şubat 2014 Aktüel Fırsatları

| Hakmar|10 Şubat 2014|0 Yorum

Hakmar aktüel ürünleri bu hafta bomba gibi. Hakmar 13 Şubat 2014 günü satışa çıkaracağı ürünlere özel hazrıladığı kataloglarda bakın neler var… Birbirinden ucuz ve kaliteli ürünlerin yer aldığı bu katalogta Türkiye’nin büyüyen market zinciri Hakmar sizlere ucuzu ve kaliteyi getiriyor. İşte detaylar.

Hakmar 2014 yılında birbirinden KALİTELİ VE UCUZ ürünlere ait indirimlerle sizleri karşılarken gittikçe büyüyen kurumsal yapısı ile de gelecek vadediyor. Hakmar fırsatları için takip ettiğiniz sitemiz sizlerin en iyi şekilde yararlanması için katalogları aşağıda paylaştı. İşte kataloglar… Hakmar 13 Şubat 2014 kataloglarında yer alan ürünlerden aşağıda kısaca bahsedilmiştir.

Kısaca Hakmar 13 Şubat 2014 aktüel kataloglarından kısaca bahsedelim. İki sayfalık katalogun ilk sayfasında çift kişilik nevresim takımı, su ısıtıcı, çay kaşığı, kilim, kek kalıbı, bardak takımı, saat, terlik gibi ürünler var. Daha fazlası ilk sayfa kataloğunda mevcut. İkinci sayfada ise KEK KALPLİ ISLAK RELLA 1300 gr var. Sevgililer günü için farklı bir hediye oılabilir ve bu sayfada çeşitli yiyecek maddeleri de sizleri bekliyor. Detaylar ve daha fazlası için kataloglara bakınız. Hakmar indirimlerini sakın kaçırmayın, kaliteyi pahalıya almayın.

Hakmar 13 Şubat 2014 |Hakmar Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 10 Şubat 2014 tarihinde, Hakmar kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.