Hakmar 13 Şubat 2014 kataloglarında birbirinden ucuz ve kaliteli ürünü sunmaya devam ediyor. Hakmar aktüel iki sayfalık kataloğun ilk sayfasında çift kişilik nevresim takımı, su ısıtıcı, çay kaşığı, kilim, kek kalıbı, bardak takımı, saat, terlik gibi ürünler var. Daha fazlası ilk sayfa kataloğunda mevcut. İkinci sayfada ise KEK KALPLİ ISLAK RELLA 1300 gr var. Daha fazlası için katalog sayfalarına bakmayı unutmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Şubat 2014 tarihinde, Hakmar 13 Şubat 2014 Aktüel Fırsatları yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...