Hakmar 26 Haziran 2014 aktüel ürünler sizlerle buluşuyor. 1. sayfada Samsung Galaxy Trend cep telefonunu 429,90 TL'ye sizlere sunuyor. Ayrıca tost makinbesi, düdüklü tencere, tepsi, Osmanlı kahve seti, tencere seti, demlik çelik, saklama kapları, ekmeklik, karıştırıcılı sürahi, sefer tası ve Kur'an-ı Kerim ve meali ile Hatim Set CD getiriyor. 2. sayfasında keten ayakkabı, bayan etek, sütyen, iç çamaşırı, çanta, yastık, havlu ve pek çok oyuncak sunuyor. İşte kataloglar.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Haziran 2014 tarihinde, Hakmar 26 Haziran 2014 Aktüel Ürün Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...