Hakmar 26 Haziran 2014 Aktüel Ürün Katalogu

| Hakmar|24 Haziran 2014|0 Yorum

Hakmar aktüel ürünleri kataloğunda inanılmaz fırsatlar var. Hakmar 26 Haziran 2014 aktüel fırsatları katalogları için bu konumuzu görüntülemeniz yeterli! İşte hakmar katalogları.

Türkiye’nin büyüyen marketleri Hakmar, 40. mağazasını yıl sonuna kadar açmayı hedefliyor. Gittikçe büyüyen yapısı ve perşembe günlerini indirime boğan Hakmar bakın bu hafta nelerle sizleri karşılıyor. İşte Hakmar 26 haziran kataloglarından bahsetme zamanı…

Kısaca Hakmar 27 Haziran 2014 aktüel ürünler kataloğundan bahsedelim. 2 sayfalık bir katalog ile sizleri karşılayan Hakmar, 1. sayfada Samsung Galaxy Trend cep telefonunu 429,90 TL’ye sizlere sunuyor. Ayrıca tost makinbesi, düdüklü tencere, tepsi, Osmanlı kahve seti, tencere seti, demlik çelik, saklama kapları, ekmeklik, karıştırıcılı sürahi, sefer tası ve Kur’an-ı Kerim ve meali ile Hatim Set CD getiriyor. 2. sayfasında keten ayakkabı, bayan etek, sütyen, iç çamaşırı, çanta, yastık, havlu ve pek çok oyuncak sunuyor. Haftanın önerisi ise Rexona marka bay/bayan deodarant+stick koltuk altı bay/bayan+Roll-On bay/bayan. Bu hafta Hakmar’ı kaçırma hakmar 26 haziran fırsatlarından faydalanmayı ihmal etme… İşte kataloglar.

Hakmar 26 Haziran 2014 | Hakmar Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 24 Haziran 2014 tarihinde, Hakmar kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.