Hakmar 3 Temmuz 2014 Aktüel Ürün Katalogu

| Hakmar|28 Haziran 2014|0 Yorum

Hakmar aktüel büyümeye ve kataloglarını yayınlamaya devam ediyor. Hakmar 3 Temmuz 2014 aktüel ürünler kataloğuna ulaşmak için bu konumuzu kullanabilirsiniz. Sizlere Hakmar 3 temmuz kataloglarını aktarıyoruz.

Hakmar gittikçe büyüyor. Büyüdükçe de daha ucuz ve kaliteli ürünleri bizlere ulaştırıyor. Hakmar aktüel ürünleri kataloğunun 3 temmuz 2014 perşembe sayısı sitemizde sizlerle buluşuyor. Önce kataloglardan biraz bahsedelim, daha sonra da katalogları sizlere sunalım.

Kısaca Hakmar 3 Temmuz 2014 Perşembe Aktüel Ürünler Kataloğundan bahsedelim.  Toplam 2 sayfalık bir katalog. 1. sayfasında bebek battaniyesi, çok amaçlı pişirme sacı, kahvaltı seti, kapriler, penye takımlar, cezve seti, terlikler, limonluk, seccade, zikirmatik, tesbih ve takke bu sayfada. 2. sayfada ise NE ALIRSAN 1 TL sloglanlı 1TL’lik ürünler sizlerle. Ayrıca masaüstü çalarsaat, dekoratif motorlu saat, resim, gözlükler, kitaplar,oyuncaklar, uzaktan kumandalı arabalar,metal bisiklet ve eğitici oyuncaklar bu sayfada. İşte Hakmar 3 temmuz aktüel katalogları.

Hakmar 3 Temmuz 2014 | Hakmar Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 28 Haziran 2014 tarihinde, Hakmar kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.