ŞOK 1 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|1 Haziran 2022|1 Yorum

Şok 1 Haziran 2022 nihayet yepyeni kataloğu ile müşterisini selamladı. Şok Aktüel listelerinde yer alan ve alışveriş listelerini indirimli fiyatlarıyla sarsan kampanyalar büyük ses getirecek. Detaylarıyla birlikte ŞOK bu hafta kataloğu hakkında tüm merak edilenleri ele aldığımız incelememiz başlıyor:

Şok Aktüel listelerinde yer alan ve müşterilerin meraklarını cezbeden kataloglarda yeni sayı çıktı. Şok 1 Haziran 2022 kataloglarında kesinleşen bu fırsat ürünleri ile alışveriş listeleri yepyeni bir boyuta da taşınmış oldu. Fırsat listelerinde bulunan pek çok üründe özel fiyat sunan ŞOK, ayrıca gıda ve bazı temizlik ürünlerinde de indirimler yapmakta. Tüm bunlara ek olarak ayrıca online özel olarak nitelenebilecek iki sayfalık bir kataloğu da 1 Haziran 2022 itibarıyla sunmakta. İşte merak edilen tüm Şok edici detaylar…

ŞOK Aktüel 1 Haziran 2022 Kataloğu Hakkında

ŞOK, tam manasıyla bir indirim marketi! Türkiye’nin en özel fırsatlarını sunmaktan çekinmeyen bir mağaza düşünün ki, her hafta fiyatlarıyla insanları şaşırtsın. Şok 1 Haziran 2022 katalogları da adına yakışan ŞOK detaylar barındırmakta. Özel fiyatları ve kaliteli ürünleri bünyesinde barındırmasıyla bilinen bu kataloglarda onlarca ürün indirime giriyor. Sizlere tüm ürünleri aktarabileceğimizi düşünmüyoruz, böyle bir amacımız da yok. Ancak vitrin ürün denebilecek, fiyatı veya kalitesiyle şaşırtan ürünlere özellikle değineceğiz. İlk üründe bu hafta 3 Kişilik Çadır 299,90 TL fiyatla geliyor. Evet, bu haftanın ilk ürününde Şok 1 Haziran 2022 kataloğu bir çok kamp ürünü ve piknik ürünü sunuyor. Bu anlamda Piknik Seti 32 Parça ürünü de 49,95 TL’den geliyor. Ayrıca her kampın vazgeçilmezi olan Hamak 39,95 TL gibi uygun bir fiyatla sizlerle. Devam eden bir diğer kampanyalı üründe BIENLY Çelik Matara 59,95 TL ve BIENLY Süzgeçli Mug Bardak 79,95 TL. Aktüel Ürünler olarak en dikkat çekici ürünlerden biri bulduğumuz Kamp Termosu 199,90 TL’den sizlerle. Çok önemli olan bu ürünü takip eden avantajlı diğer ürünlerde Piknik Termosu 5 Litre 79,95 TL ve Ahşap Kollu Plaj Sandalyesi 99,95 TL’den geliyor. Ayrıca Kamp Sandalyesi 99,95 TL ve Termos Piknik Çantası 49,95 TL’den sizlerle. Şok Aktüel kampanyalarında Kulplu Termos Çanta 79,95 TL ve eğlenceli kampların ekipmanı Krone Top Çeşitleri 79,95 TL. Benzer şekilde kolaylık yaratan Titiz Katlanır Akordiyon Bidon 29,95 TL. Ayrıca yiyecek hazırlamada olmazsa olmaz Bio Mangal Kömürü 3 Kg 39,95 TL ve Çöp Şiş 100’lü 8,99 TL. Bir diğer fırsatta ise Paslanmaz Çelik Su Sürahisi 59,95 TL. Sayfada bunların yanında ayrıca oyuncaklar da indirimde! Şok Aktüel 1 Haziran 2022 kataloğunda Aktivite Kitapları, oyuncaklar, kamyonlar, kovalar sizlerle. En dikkat çekici Şok sayfası bunları sunuyor. Diğer kampanyalarda gıda ,temizlik ve çeşitli temel tüketim ürünü indirimli fiyatla sizlerle olacakken Türk Kahvesi ve Labne ürünlerinde büyük fırsat ayrıca var. İlgili kampanyaları resmi adres sokmarket. com. tr ‘den görüntüleyiniz.

Şok 1 Haziran 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun indirimleriyle dolu sayfaları Türkiye gündemine giriyor. Her hafta yenilenen ürünleriyle Şok Aktüel ürünleri özel fırsatlar sunuyor. Şöyle ki, bu hafta ücretsiz kargo teslimat avantajına sahip ürünleri çok özel fiyatlar sunuyor. İçerisinde hangi ürünlerin yer aldığı konusuna bakacak olursak; duvar tipi klima ürünleri geliyor. Çerçevesiz 43” televizyon ve 32” televizyon sizleri beklerken siyah cam ankastre set ürünü de uygun fiyatıyla sizlerle oluyor. Türk kahvesi makinesi, elektrikli süpürge, kulak içi kulaklık tws ve tablet ürünleri en dikkat çekici ürünler olurken Odin W26 Plus akıllı saat ürünü de muhteşem fiyatıyla sizlerle oluyor. Ayrıca termosifon ihtiyacı olanlar da Şok 1 Haziran 2022 kataloğunu incelemeli… Her şe elektronikten ibaret değil. 3 kişilik salıncak, arkalı bahçe salıncağı ve mutfak masası gibi ürünlerde de büyük fırsat var. Ayrıca salıncak kılıf takımı, banklı masa takımı ve kobalt oturma grubu da uygun fiyatıyla Şok Online platfomlarında sizlerle. Dahası, fazlası ve tüm Şok Aktüel detaylar için resmi adres sokmarket. com. tr ‘Yi inceleyiniz. Şok 1 Haziran 2022 kataloğunu detaylıca inceleyip alışveriş listelerinizi oluşturmayı ihmal etmeyiniz, indirimli günler dileriz.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 1 Haziran 2022

ŞOK 1 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu ŞOK 1 Haziran 2022 Spot Ürünler Listesi Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 1 Haziran 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 3 Haziran 2022 | 10:59 .

Aramalar: , ,

“ŞOK 1 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum