ŞOK 1 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|30 Mart 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 1 Nisan 2020 çarşamba aktüel kataloglarını tüm detayları ile ele alıyoruz. Şok aktüel ile sizlerle olacak olan kampanyalarda pek çok yeni ürünün yanı sıra mevcut ürünlerde de özel indirimler yer almakta. Ülkemizde şu an en özverili biçimde çalışan Şok Market’in yeni katalogları ile detaylar başlıyor:

Şok 1 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu yeni hafta indirimleri pek çok kesimde ses getiren fırsatlar sunuyor. Akıllara gelecek hemen hemen her grupta indirimli ürün sunmayı bilen Şok; hem kaliteyi hem uygun fiyatı bir arada sunuyor. Ülkemizde devam eden Cov-19 meselesinden dolayı bazı ürünlerde artan fiyatlar ile karşılaştığımız günlerde ŞOK market kurumsal yapısından ve kalitesinden kaynaklı olarak bu denli etik olmayan kaygılar barındırmıyor. Kısacası pek çok üründe indirimler yaparak bu fırsatçılara da dersini veriyor! Bu anlamda Şok’a teşekkür ederiz. Sizler için Şok tarafından sunulan 1 Nisan 2020 Şok aktüel kataloglarını da Aktüel Ürünler olarak en detaylı biçimde inceliyoruz. İşte haftanın Şok katalogları ve daha fazlası…

Katalogları Gör

ŞOK 1 Nisan 2020 – ŞOK Aktüel

Şok aktüel kataloglarının evin ihtiyaçlarını sunmaya devam ettiği şu günlerde evimizde katalogları inceliyoruz. 1 Nisan ile 7 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kataloglarda bulunan ürünlerde pek çok temizlik ürününün yer alması ile sevindiren Şok; ayrıca temizlik ekipmanları da sunarak sürece olumlu katkı sağlamakta… Çocuklarınız için oyuncaklar, temizlik malzemeleri ve ev terlikleri ile #EvdeKal demeye çalışan katalog memnun etmeyi sürdürüyor. Peki ne gibi avantajlı ürünler sizleri bekliyor, detaylar ile başlıyoruz: İlk ürün Fantom markalı olarak geliyor. Pratik XL dik süpürge ile sizlerle olan market bu ürünü 159,00 TL’den satıyor. Arzum Linda saç kurutma makinesi sunan ŞOK bu ürünü 89,90 TL’den getiriyor. Saç düzleştirici tarak 79,90 TL’den satılan bir başka ürün olurken Raks markalı olarak gelen Rio burun kılı alma cihazı da 17,95 TL’den satışta…  Temizlik ekipmanlarına  daha fazla ihtiyacımız olan şu günlerde Pratik tablet mop 59,90 TL’den satışta. Titiz Bien Star temizlik seti de sunan Şok’ta bu ürün 69,90 TL’den satılıyor. Kurulama bezi çeşitleri 5,99 TL’den Gezer markalı olarak kışlık terlik çeşitleri de ayrıca Şok’ta. Titiz markalı olarak ne alırsan 3 TL olan ürünlerin yanı sıra tuvalet&banyo temizleyici fırçaları da sizlerle. Temizlik kovası ve nicesinin de yer aldığı ürün grubundan sonra ise oyuncaklar ele alınmış. Çocuklarınız için Eagle bisiklet ve çeşitli oyuncaklar da Şok’ta. Dahası ve fazlası Şok 1 Nisan 2020 aktüel ürünlerinde!

Şok aktüel 1 Nisan 2020 kataloğu temizliğe önem veriyor. Her alanda özel kampanyalar Şok ile sizlerle oluyor. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ev temizliği ve pek çok alanda lüzumlu olan temizlik ürünleri de Şok ile indirime giriyor. Bu ürünlerde öne çıkan detaylara kısaca bakalım. İlk ürün Finish Quantum tablet 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 16,95 TL yerine 10,00 TL’den sizlerle oluyor. 15 yıkama/tablet olarak sunulan ürün Finish kalitesine sahip! Sayfada Omo toz deterjan 8 kg ürünü de yer alıyor. 39,90 TL’den satılacak olan ürüne olarak Domestos dağ esintisi de 17,95 TL’den sizlerle olacak. Bulaşık deterjanı, bebek bezi, şampuan, Metro-All Star – Çikolatalı gofret ürünleri de ayırca 1 Nisan Şok kataloglarında sizlerle. Dahası ve fazlasını sizler için kataloglarda inceledik.


ŞOK 1 Nisan 2020 Aktüel Katalogları

Sok 1 Nisan Aktuel Urunler Katalogu 2020 Temizlik Urunleri

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 30 Mart 2020 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 8 Haziran 2022 | 12:36 .

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.