ŞOK 12 Mart 2014 Aktüel ve Fırsat Ürünleri

ŞOK AKTÜEL|5 Mart 2014|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok aktüel ürünlerinde yeni kataloglar yayınlandı. Şok Market 12 Mart 2014 fırsat ürünlerine ait kataloglarda yepyeni ürünler yine cazip fiyatla tüketiciye sunuldu. Bu konumuzda sizler için katalogları hazırladık ve paylaştık. Şok 12 Mart kataloğundan faydalanabilmek için konu devamımıza bakmalı ve kataloglara tıklayıp bilgi sahibi olmalısınız. 

Bildiğiniz gibi ŞOK market aktüel kataloglarında birçok üründe indirim yapıyor ve her hafta tam  sayfalık birbirinden güzel ve gerekli elektronik ürünler ve konsept dışı ürünleri sizlere sunuyor. Sizlerden daha fazla ilgi bekleyen ŞOK MARKET gerçekten beklediği ilgiyi hak ediyor. Market ve marketçilik alanında bir dev olan ŞOK Market 12 Mart 2014 katalogları ile işte sizlere bu ürünleri sunuyor.

Şok 12 Mart 2014 aktüel ve fırsat kataloglarından kısaca bahsetmek isteriz. Bu hafta 12 sayfalık dev bir katalog sizler için hazırlandı. Tüm indirimli ürünleri burada yazmak imkansız. Bu yüzden en göze batan ürünleri kısaca bildirelim. Şok 12 mart katalaloğunun ikinci sayfasında CVS DN 3900 Fırıncı Mini Fırın, Sinbo tost makinesi, çubuk blender, el mikseri, burun-kulak kılı kesme makinesi, King K-4900 Sensation Aspiratör, CEM defne seramik sote tenceresi, CVS 3’lü çelik güveç seti ve saklama kapları sizlerle. Ayrıca HER BİRİ 1 TL sloglanlı, HER BİRİ 2 TL sloganlı, HER BİRİ 3 TL sloganlı, HER BİRİ 5 TL sloganlı çeşitli ürünler de bu katalogta sizlerle. Daha fazlası için Şok 12 Mart 2014 kataloglarını sizler için aşağıda hazırladık. Katalog sayfalarına tıklayıp görüntüleyebilirsiniz.

ŞOK 12 Mart 2014 | Şok Aktüel

Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Kataloglar

Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 5 Mart 2014 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...