ŞOK 14 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|12 Temmuz 2021|2 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 14 Temmuz 2021 aktüel ürün kataloglarında en detaylı inceleme Aktuel-Urunler.Com ile sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor. Şok aktüel kataloglarının bu çarşamba kampanyalarında bulunan ve herkesçe çok sevilmesi beklenen ürünlerinde 14 Temmuz 2021 muhteşem indirimler sunacak. Detaylarda boğulalım:

14 Temmuz Şok aktüel kataloğunun üç sayfadan meydana gelen yapısı, 43 farklı aktüel ürün, 49 farklı gıda-temizlik ürünü ve 2 farklı özel kampanya haberi sizlerle. İçerisinde züccaciye, tekstil, gıda, temizlik, oyuncak, ev elektroniği ve pek çok farklı ürün bulunan 14 Temmuz Çarşamba katalogları ortalığı kasıp kavuracak. İşte Şok 14.07.2021 aktüel kataloğu…

Şok 14 Temmuz 2021 Erken Katalog İncelemesi

Şok 14 Temmuz 2021 kataloğunun sunduğu 43 farklı ürünün incelemesini burada yapmaya çalışacağız. Öncelikle katalog 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü satışa çıkaracağı ürünleri anlatıyor. Bu ürünlerin son satış günü ise 20 Temmuz 2021 akamı olacak. Dolayısı ile 21 Temmuz 2021 günü ayrıca yeni bir katalog gelecek. Bu sebeple alışveriş listelerinizi yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Aynı şekilde, Şok Market bu ürünleri hem fiziksel Şok Mağazalarında hem de Cepte Çok uygulamasında satacak. Siz hangisini tercih edersiniz bilinmez ancak Cepte Şok kullanmadıysanız mutlaka indirip kullanın, vaktinizi markette değil uygulamada geçirerek daha kısa sürede alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu notun ardından Şok aktüel kataloğu 14 Temmuz sayısına geçelim. İlk sayfada Tefal Seramik Taban Ütü sunacak olan Şok’ta 2 yıl bu ürün için garanti söz konusu, sayfanın bir diğer önemli ürününde herkesin vazgeçilmezi olan Philips Powerbank 10.000 mAh var. Defaatle şarj edenler için ayrılmaz parça olan bu powerbank yine uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Şok aktüeller bu hafta ne sunacak, sorunuzun ilk sayfa yanıtlarında lisanslı ürünler dikakt çekiyor. LOL / Batman Lisanslı ürünlerde çocuklar için şortlar, t-shirtler, elbiseler var. Ayrıca Gezer’den gelen ürünler arasında Kadın Limon / Çiçek Desenli Terlik bulunurken deniz&plaj ürünleri kapsamında Erkek Deniz Terliği ve Kadın Bantlı Terlik bulunuyor. Bu kapsamın devamında Peştamal Plaj Çantası da sizlerle. Şok Market 14 Temmuz 2021 kataloğunda indirimiyle dikkat çeken Bambu Kadın / Erkek Çorap ve farklı çeşitte bir çok oyuncak da sizlerle. Çocukları mutlu etmenin yolu Şok’tan geçerken Aktuel-Urunler.Com olarak çocuklar için bu denli güzel ürünleri sunan Şok’a da ayrıca teşekkür etmek gerek.

14 Temmuz Şok aktüel kataloğu züccaciye ürünlerinde de fark yaratmayı iyi biliyor. Gerek çeyiz tutkunlarının gerek kadınların gerekse mutfak ürünü ihtiyacı olan her insanın uğrak yeri Şok oluyor ve herkes Şok’a geliyor. Peki Şok’a ne geliyor? Kalitesiyle ön planda olan Paşabahçe Borcam Kırmızı Kapak Yuvarlak Tencere ürünleri 2 farklı boyutu ile Şok Market listelerine geliyor. Semaver Kahvaltı Çay Bardağı 3’lü olarak muhteşem bir fiyatla mahallenize kadar geliyor. Ayrıca Marine Tabak 2’li olarak gelirken Desen Kapaklı Kavanoz 600 cc de sizlerle buluşuyor. Türkiye’de en çok tüketilen içecek nedir? Çay, peki hiç çaydanlık olmayan ev olur mu? Olmaz. Üstelik Türkiye’de, nasıl İtalya’da çok sayıda moka pot olmayan ev yoksa, çaydanlık da 1 tane olmaz. Şok’a gelen çaydanlık da dolayısıyla kaçmaz. Akdeniz Soft Touch Aile Boyu Çaydanlık uygun fiyatı ve kaliteli yapısı ile geliyor. Şık züccaciye ürünlerinin markası Luminarc ise Luminarc Carine Oval Fırın Kabı sunuyor. ŞOK Aktüel 14 Temmuz Çarşamba kataloğunda anlatmayla bitecek ürün yok, sabaha dek anlatsak indirimler bitmez. Bu sebeple sizleri Şok aktüel kataloğu ve Şok aktüeller tablosuna davet edelim. Lütfen katalogları detaylıca inceleyip alışveriş notlarınızı alın. Fırsatlar kaçmaz. Daha fazlası için Cepte Şok, Şok Market resmi sitesi sokmarket. com. tr ve Şok Mağazalarını ziyaret edin. İndirimli ve sağlıklı günler diler, 21 Temmuz kataloğunda görüşürüz!

Şok 14 Temmuz 2021 Aktüel Katalogları

ŞOK 14 TEMMUZ 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU ŞOK 14 TEMMUZ 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İKİNCİ SAYFASI

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 12 Temmuz 2021 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 13 Temmuz 2021 | 20:46 .

Aramalar: , , , ,

“ŞOK 14 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum