ŞOK 16 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|12 Ekim 2019|0 Yorum

ŞOK aktüel ürün kataloglarında haftalar öncesinde detaylar gelmeye başlıyor. ŞOK 16 Ekim 2019 kataloglarında neler olduğunu merak eden Şok takipçisi sevilen ürünleri ve fırsatları öğrenme telaşında… Aktüel Ürünler olarak ise bu merakınızı gidermeye ve tüm detayları paylaşmaya geldik. Şimdi fırsatlara ile yeni Şok haftası başlasın.

Şok 16 Ekim 2019 aktüel ürün kataloğuna ait görsellerin pek çok sosyal mecrada yayılmasının ardından inceleme yapmak elzem oldu. Yeni indirimlerinde 16 Ekim 2019 Şok aktüel kataloğunda neler var? İlerleyen günlerde 16 Ekim Çarşamba günü Şok marketlere gidecek olan müşterileri neler karşılayacak? Şok 16 Ekim kataloğunda olması beklenen ve olan Şok aktüel ürünleri neler? İşte bu soruların cevabı ve tüm Şok market detayları ile Aktüel Ürünler Şok incelemesi:

Şok 16 ekim aktüel ürün indirimlerini incelemeye başladığımızda genel anlamda mutfak ürünlerine tanık oluyoruz. Mutfağınızda sizlere yardımcı olması beklenen bu ürünlerin yanında gıda ürünleri ve temizlik ürünleri de katalog sayfalarında 16 ekim çarşamba günü sizlerle olmak üzere Şok’ta… İlk ürün ile inceleme detaylarına başlayacak olursak; Sinbo tost makinesi 2 yıl garantili olması sebebiyle ve 139,00 TL fiyatı ile dikkatleri çekiyor. 2000W güce sahip ürün 6 tost pişirme kapasitesine sahip. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilir yapısı ile daha kolay kullanım sunan ürün Şok aktüel ürünleri ile ucuz ve güvenilir olarak sizlerle olacak. Şok aktüel ürünler kapsamında diğer bir ürün olarak karşımıza çıkan 2 yıl garantili olarak gelen ve 1,8 lt hazneye sahip olan Teba elektrikli su ısıtıcı (Kettle) 47,90 TL peşin fiyatı ile Şok markette 16 ekim indirimleri arasında yerini alıyor. Bir başka üründe Kumsal markalı olarak gelen 3 farklı ürün yer alıyor. Granit efektli cam kapaklı karnıyarık/derin tencere 49,90 TL fiyatı ile geliyor. Aynı markalı olarak granit efektli kapaksız tava da 29,90 TL peşin fiyatı ile 16 Ekim Şok kataloglar ürünleri arasında bulunmayı başarıyor. Son olarak ise granit efektli kapaksız sahan tava da bu hafta Şok Market raflarında sizlerle. Mutfak ürünleri kapsamında kare borcam sunan Şok, Paşabahçe’den silindir saklama kabı 2’li ürününü de raflarına getiriyor. Haftanın Şok Ucuz indirimlerinde evin ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor. Dolap içi raf, masa örtüsü, kurutma bezi, sofra bezi, çekmece kaşıklık ve ne alırsan 2 TL ürünleri de 16 Ekim Şok aktüel katalogları arasında sizlerle buluşuyor.



ŞOK 16 EKİM 2019 | ŞOK Aktüel

ŞOK 16 EKİM 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ SAYFASI 1
Şok fırsatlarının yeni ürünlerinde neler olduğuna ikinci sayfası ile devam edeceğiz. Daha fazlası ile Şok 16 Ekim 2019 aktüel ürün kataloglarını inceleyecek, tam anlamı ile fırsatlara tanık olacaksınız. Bunun için Aktüel Ürünler’de kalmaya devam ediniz.



Bu haftanın yeni kampanyalarında merakla beklenen fırsatlar Şok aktüel ile gelmeye devam ediyor. Raflarında 16 Ekim günü özel kampanyalar yer alacak olan Şok aktüel Yeni Katalogları ile şaşırmaya ve şaşırtmaya hazır olun. 16 Ekim – 22 Ekim tarihleri arasında sizlerle olması beklenen ürünlerde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 26,95 TL’den 15,00 TL’ye inen fiyatı ile Doğadan geleneksel Karadeniz demlik poşet çay ürünü yer alacak. Süper ekonomik paket olan bu ürün fiyatı itibarıyla oldukça makul ve iyi… Superfresh milföy hamuru ve çeşitli dondurulmuş ürünlerde de indirim sunan Şok market Colgate diş fırçalarında da %30 indirim sunmaya hazırlanıyor. Fırçaların neler olduğu ve hangi diş fırçalarında Şok aktüel indirimlerinin yer aldığı detayına görselden erişebilirsiniz. Ayrıca sayfada temizlik ürünlerinde de kampanyalar görünmekte… Bu anlamda Aktüel Şok ürünleri arasında Solo tuvalet kağıdı, Unibaby oyna öğren ıslak havlu, bebek bezi ürünleri, Calgon kireç sökücü, Vernel Max yumuşatıcı çeşitleri ve fırça hediyeli Pantene şampuan çeşitleri de 16 ekim şok katalog detaylarında bulunuyor. Dahası ve fazlası için görsellere mutlaka detaylıca göz atın. Şok 16 ekim kataloglarını inceledik. Yeni hafta katalogları olan Şok 23 Ekim 2019 aktüel ürünler kataloğu için sitemizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Bol indirimli günler dileriz.

ŞOK 16 EKİM 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ SAYFASI 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 12 Ekim 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.