ŞOK 17 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|14 Temmuz 2019|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK takipçilerinin vazgeçilmez adresinde internette ilk olan fırsatlar burada. Şok 17 Temmuz 2019 aktüel ürünler kataloğu çarşamba günü indirimleri her kesimi mutlu eden fiyatları ve ürünleri ile sizlerle olmaya geliyor. Detaylarında Şok aktuel 17 Temmuz ayrıntılarını göreceğiniz bu hafta kampanyalarının tamamına bakalım.

Şok 17 Temmuz aktüel ürünleri ile cepler de mutlu insanlar da… Bu haftanın sunduğu detaylar ve haftanın getirdikleri çok sevindirici ürün-fiyat kombinasyonlarına neden oluyor. Bu neden – sonuç ilişkisi içinde Şok kataloglarının yeri tartışılmaz derecede önemli iken fırsatların neler olduğu sosyal medyada şimdiden yankılanıyor. Bu hafta Şok’a ne gelecek? Hangi ürünleri almalıyım, hangi ürünlerin fiyatı çok artacak ve hangisine öncelik vermeliyim gibi soru işaretlerinin cevabını kuşkusuz ki hızlıca veren market pek çok kesimi sevindirmesini iyi biliyor. ŞOK 17 Temmuz katalogları ile müşterisinin beğenisine çıkacak olan Şok aktüel bakalım neler ile bizlerle olacak, görelim.

ŞOK 17 Temmuz Aktüel kataloglarının nelere ışık tuttuğuna kısaca bakmak gerekiyor. Bu hafta Şok evinizin ihtiyaçlarına uygun pek çok fırsat sunuyor. Bazı konsept dışı ürünlerin yanı sıra marketçilik anlayışında da temizlikten gıdaya özel indirimler ve çeşitli promosyonlar sunuyor. Haftanın en önemli ürünlerini sunan market; indirim oranı ile de emsallerine göz dağı vermeyi sürdürüyor. Dev bir bulaşık sıvısı kampanyası, leke çıkartıcıda dev kampanya, Persil, Ariel ve pek çok önemli sıvı deterjanlarda %25 indirim bu haftanın dikkat çeken detayları arasına giriyor. Ayrıca tava, cezve, tepsi, çop kovası gibi ürünler ile de 17 Temmuz kataloğunun neler sunduğuan bakıyoruz.  https://aktuel-urunler.com ile incelenen bu haftanın Şok detaylarında yediden yetmişe herkese özel ürün olduğu aşikar iken bu ürünleri kaçırmamak adına 17 Temmuz günü Şok’ta olmak da şart.

Kısaca değindiğimiz Şok aktüel 17 Temmuz kataloglarından daha fazla ayrıntının yer aldığı görsel incelemeler ile devam ediyoruz. Sizler için daha doğru bilgiyi, görseller ile destekleyerek tüm ayrıntısı ile bilgilerinize sunuyoruz. Şok aktüel kataloglarının neler olduğuna yakından bakma vakti…

ŞOK 17 Temmuz 2019 | Şok Aktüel

sok-17-temmuz-2019-aktuel-urunler-katalogu-ev-urunleri-yeni-son-1ŞOK 17 Temmuz aktüel ile gelecek olan evinizin ihtiyaçları kataloğunun yakın incelemesi ile beraberiz. Kumsal markalı üç farklı ürün bu hafta Şok’ta olacak. Granit efektli cam kapaklı karnıyarık tenceresi Şok’ta 47,50 TL’den sizlerle. Kumsal granit efektli cam kapaklı derin tencere de 47,50 TL olarak bu hafta 17 Temmuz itibarıyla sizlerle. Son üründe Kumsal granit efektli tava 27,xx TL’den bu hafta sizlerle. Çeşik sütlük ürünü de sunan market 304 kalite paslanmaz çelik etiketini bu ürün için belirtmiş. Fiyatı ise 19,95 TL… Borcam yuvarlak tepsi, Paşabahçe 7 parça su takımı, Titiz tezgah üstü çöp kovası, dolap içi raf ve 3’lü çerçeve ürünleri de ŞOK aktüel 17 temmuz kataloglarında yer alıyor. Daha fazlası Şok Markette…

sok-17-temmuz-2019-aktuel-urunler-katalogu-ev-urunleri-yeni-son-2

ŞOK 17 TEMMUZ günü özel fiyatlar ile gelemeye hazır… Dev ekonomi paketi ile 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 19,00 TL fiyata sahip olan Pril bulaşık sıvısı ve Pril bosyon bulaşık sıvısı ürünleri bu hafta sizlerle. Dahası Şok’ta. Lio salamura siyah zeytinde özel fiyat, Molfix fırsat paketleri, bebe şampuanı ve yağı ürünleri, deodorantlar bu hafta katalogları arasında sizlerle. Şok 17 Temmuz günü tüm sıvı çamaşır deterjanlarında %25 indirim yapacağını da duyuruyor. Bu ürünlerin neler olduğuna ise görselden bakabilirsiniz. Dahası için aktuel-urunler.com incelemesini görmeye devam…

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 14 Temmuz 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:42 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.