ŞOK 24 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|22 Temmuz 2019|0 Yorum

Şok aktüel ürün kataloglarında güncel fırsatlar listesi yayınlandı. Şok 24 Temmuz 2019 aktüel ürünleri çarşamba fırsatlarında neler var neler… Haftanın en önemli kampanyaları ve en önemli fırsatları için Aktüel Ürünler sizlerle…

ŞOK 24 Temmuz aktüel ürün fırsatları bu hafta 2 sayfalık bir katalog ile takipçilerine merhaba diyecek. İki sayfada pek çok farklı ürün ve yeni kampanya yer alacak. Bu ürünlerin tamamının incelemesi Aktüel Ürünler ile sizlerle oluyor. İlk olarak Şok Market konseptinin biraz dışında olarak nitelendirilecek kısımda bulunan sayfanın incelemesi ile başlayacağız. Daha sonra ise muhteşem gıda-temizik-v.s. ürünlerinin yer aldığı indirim broşürünü detaylandıracağız. Şok 24 Temmuz ile gelecek kampanyalarda bu hafta genel konsept “Evin ihtiyaçları Şok Ucuz” şeklinde olacak. Daha sonraki sayfasında ise yine aynı slogan ile müşterisini selamlayan ŞOK önemli indirimlere sahip ürünleri bir araya getirerek sunmuş.

Şok aktüel detaylarının en önemli detaylarından biri de istikrarlı yapısı ile her çarşamba sizlerle olması… Bunun yanında ayrıca hafta sonu kataloğu da sunan market bu kataloğu ise Şok Hafta Sonu sloganı ile ortaya koymakta… Başarılı fırsatları ve çeşitliliği ile sevindiren ürünleri Şok’u yine alanında önemli bir market haline getiriyor. 24 Temmuz şok kataloğu da bu çarşambanın en önemli fırsatlarını sunuyor. https://aktuel-urunler.com olarak yeni hafta katalogları için lafı daha fazla uzatmadan görsel ve detayları ile sizleri bekletmeyelim.

ŞOK 24 Temmuz 2019 | Şok Aktüel

sok-24-temmuz-2019-aktuel-urunler-katalogu-sayfasi-bir-1-ilkŞok’un ilk sayfası 24 Temmuz 2019 tarihinde gelecek pek çok ürün ile dolu… Bu haftanın önemli fırsatlarında ilk olarak Inox Aspiratör yer alıyor ve fiyatı ise 109 TL olarak gelecek… Tek Kişilik Alez 14,95 TL’den ve Çift Kişilik Alez 19,95 TL’den satılacak iki farklı ürün olarak ayrıca markette olacak. Şok aktüel ürünlerinin bir diğer fırsatında Kilim yer alacakken Paşabahçe Aurora Kase 19,95 TL’den Paşabahçe Reçellik 1,99 TL’den satılacak. Devam edecek olursak Paşabahçe Desenli Kapaklı Kavanoz 1,59 TL’den ve Havlulu Mutfak Önlüğü 9,99 TL’den sizlerle buluşacak. Son iki üründe ise 24 Temmuz Şok kataloğunda Pilsan Afacan Top Oyunu 19,95 TL’den  diğer ise Barbir Prenses Bebek 24,90 TL’den sizlerle olacak. Bir sonraki sayfada da Şok aktüel 24 Temmuz ikinci sayfasına yer veriyoruz.

sok-24-temmuz-2019-aktuel-urunler-katalogu-sayfasi-2-iki-ikinci sayfa

Şok 24 Temmuz 2019 çarşamba fırsatlarında bu hafta market ürünleri de indirime giriyor. Önemli indirim oranlarına sahip bu ürünlerden ilki Doğuş Karadeniz Demlik Poşet Çay 100’lü ürünü oluyor. Bu ürün için 10 TL (25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) fiyat belirtilmiş… Ayrıca sayfada dikkat çeken bir diğer ürün Alo Beyaz & Renkliler İçin 7 Kg 42,90 TL’den sizlerle olacak.  Domestos Yoğun Çamaşır Suyu 5,4 litre 22,90 TL’den gelen bir diğer ürün olarak  da sizlerle buluşacak. Daha ne mi var, Pantene ürünlerinde önemli bir indirim, %50 indirimli kampanyaya sahip ürünler ve diş macunu ürün indirimleri de bu hafta Şok aktüel’de… Dahası ve daha fazlası için aktuel-urunler.com incelemesi Şok 24 Temmuz indirimlerine göz attıktan hemen sonra Şok’a uğramayı unutmayınız…

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 22 Temmuz 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:42 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.