ŞOK 31 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|28 Temmuz 2019|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok aktüel ile fırsatlara dokunmaya hazır olun. Birbirinden önemli indirimler Şok 31 Temmuz 2019 kataloğu ile sizlerle olmaya hazırlanıyor. Katalogların ve indirimlerin adresi Şok market bu hafta Kurban Bayramı hasebi ile alınması muhtemel misafir karşılama ürünlerini uygun fiyata sunuyor. Ayrıca özel kampanyalar da sunan Şok aktüel kataloglarında bulunan tüm detaylar Aktüel Ürünler ile başlıyor.

Şok 31 Temmuz 2019 aktüel ürünler kataloğu yeni indirim ve fırsatlarında çok özel kampanyalara yer vermeye hazırlanıyor. Aktüel Ürünler olarak bu haftanın Şok aktüel ürünleri ve kataloglarında ne gibi fırsatlara yer verdiğine yakından baktık. Sizler için hazırlanan ürünlerin Şok ile yeter ve artar olduğu gerçeği ışığında ayrıntılara bakalım. Biliyorsunuz ki Şok her hafta Çarşamba günü kataloglarını müşterileri ile buluşturur. Bu anlamda çok özel kampanyaları 31 Temmuz günü Şok aktüel detaylarında görmek de gayet doğal… Aktüel Ürünler olarak da bu kampanyalı aktüel katalogları sizlere 7 sene öncesinden bu yana hızlıca ulaştırmanın heyecanı ile incelememizi başlatıyoruz.

“Evin İhtiyaçları Şok Ucuz” ve “Bayram Alışverişi Şok Ucuz” sloganları ile gelen tam 8 sayfalık dev bir indirim kataloğu ile Şok market bu hafta sizlerle olmuş. Kataloglarında adından ve sloganından da anlaşıldığı üzere bayram alışverişi için gerekli ürünler ile evinizin ihtiyacı olan ürünler sizlerle olacak. 31 Temmuz Şok ile sizlerle olması beklenen bu katalog fırsatlarında ise yok yok… Fırsatlara dokunabileceğiniz market olan Şok; 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü sizlerle bakınız ne gibi ürünler sunacak, görelim.

Kısaca Şok 31 Temmuz kataloglarından bahsedelim. İlk olarak görülen sayfada gıda ve Coca Cola markalı ürünler yer almış. Devamında elektrikli cezve ve çeşitli tepsiler ile mutfak ürünlerine geçiş yapılmış. Ayrıca ayakkabılar da sunularak da aktüel ürün detayları artırılmış. Sonraki sayfada teknoloji ile iç içe ürünler sunulurken aynı sayfada 31 temmuz günü ayakkabılar ve mutfak ürünleri de devam ettirilmiş. https://aktuel-urunler.com olarak incelememizi sürdürecek olursak;  sonra ise bebek bezleri, kişisel temizlik ürünleri ile Şok Market haftanın önemli indirimlerini sunmaya devam etmiş. 2019 Kurban Bayramı kapsamında da kurbanlık sunmasa da şekerlemeler ile bir marketten bekleneni fazlası ile yine yerine getirmiş. Ayrıca çikolatalar ile de bu misyonu sürdürmüş. Son sayfada ise Şok Kart ile bir final yapmış ve 25 TL üzeri alışverişlerde geçerli önemli indirimi de sayfa altına iliştirmiş. Daha fazla ne mi sunmuş, işte o detayları aktüel ürünler olarak 31 temmuz kataloğunda tek tek inceledik.

ŞOK 31 Temmuz 2019 | Şok Aktüel

SOK-31-TEMMUZ-2019-AKTUEL-URUNLER-KATALOGU-S1

Şok aktuel ile haftanız şenlenecek. Şok 31 Temmuz ve 6 Ağustos tarihlerinde harika indirimlerini katalogları aracılığıyla açıkladı. Şok’ta bu hafta indirime girecek olan ürünler şu şekilde; Yudum ayçiçek yağı 38,95 TL, Hero baby devam sütü 19,95 TL, Çamlıca gazoz 3,75 TL olarak satılıyor. Ülker altınbaşak kraker 1,25 TL ve Ülker altınbaşak bisküvi 1,75 TL olarak indirimde Şok takipçilerini bekliyor. Bayram sofralarınıza öze birkaç ürün daha kataloglarda… Cappy meyve kokteyli 3,75 TL, Fuse Tea soğuk çay 3,45 TL olarak indirimde… Daha fazlası için Şok aktüel kataloglarının sizler için hazırlamış olduğu görselleri inceleyebilirsiniz…SOK-31-TEMMUZ-2019-AKTUEL-URUNLER-KATALOGU-S2

ŞOK 31 Temmuz ile gelen indirimlerin ikinci sayfasında fırsatlar daha net biçimde sizlerle oluyor. Teba elektrikli cezve ile başlayan Şok aktüel ürünlerinde USB şarj cihazı da uygun fiyatı ile dikkatlerden kaçmıyor. Paşabahçe markalı olarak gelen ayaklı servis tabağı ve çeşitli tepsi ürünleri de 31 Temmuz’un önemli fırsatları arasına giriyor. Çok amaçlı plastik taşıma kovası da sunan Şok aktüel renkli çırpma aletlerini de inanılmaz uygun fiyata raflarına taşıyor. Çelik kepçe, kevgir çeşitleri ürünleri de bünyesinde olan Şok aktüel ürünler Maxflez ekstra rahat ayakkabıları da kadın ve erkek olarak alıcısına sunuyor. Dahası mı, dahası Aktuel-Urunler.com ile detaylanmaya devam ediyor.

SOK-31-TEMMUZ-2019-AKTUEL-URUNLER-KATALOGU-S3

Şok 31 Temmuz aktüel kataloglarını incelemeden geçmeyin. Bu hafta Şok aktüelde harika indirimler sizleri bekliyor. Telefon uyumlu mikrofonlu kulaklık 12,95 TL olarak satışta… 5000 MAH Powerbank 34,90 TL, 1000 MAH Powerbank 54,90 TL ve Ayaklı kase 21,90 TL olarak kampanyada… Meşrubat bardağı 3’lü 8,99 TL olarak Şok aktüel 31 Temmuz 2019 kataloglarında boy gösterirken Çay bardağı 4’lü olarak 15,95 TL’ye satılıyor. Ayrıca Bayram Alışverişiniz Şok aktüel ile daha ucuz olsun diye Doğal ahşap saplı kurban bıçağı 9,99 TL ve Doğal ahşap saplı kurban bıçağı 12 cm 7,99 TL olarak satılıyor. Diğer indirimler için takipte kalın…SOK-31-TEMMUZ-2019-AKTUEL-URUNLER-KATALOGU-S4

Şok aktuel 31 Temmuz ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. 31 Temmuz Şok kataloglarında devasa indirimler ve kaliteli ürünler sizleri bekliyor. OrganicOils şampuan 16,90 TL, Diadermine makyaj temizleme suyu 12,95 TL olarak indirimde… Ayrıca bu hafta, 31 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak kampanyalar arasında Petek Dinçöz likit mat ruj ürünü de sizleri bekliyor. Üstelik sadece 12,95 TL olarak… Sesu tüy dökücü krem %30 indirim ile sizleri karşılıyor. Bu muhteşem 31 Temmuz-6 Ağustos görsellerini yakından incelemek için kataloğu yakınlaştırabilirsiniz.

SOK-31-TEMMUZ-2019-AKTUEL-URUNLER-KATALOGU-S5

Şok aktüel harika bir haftaya giriyor. Şok 31 Temmuz aktüel ürünlerini hala incelemediniz mi? Bayram alışverişinizi Şok aktüelde yapın, karlı çıkın. Hemen indirime giren ürünleri açıklayalım… Godiva madlen çikolata 24,95 TL, Ülker buklet madlen çikolata 18,95 TL ve Elvan madlen çikolata 10,95 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca 31 Temmuz tarihinden başlayarak indirime giren ürünler arasında Ülker ece bütün fındıklı sütlü çikolata 18,45 TL olarak kampanyada… Ülker ece bütün fındıklı sütlü çikolata aktüel ürünü ise 23,75 TL olarak indirimde… Bu harika kampanyalar kaçmaz…

SOK-31-TEMMUZ-2019-AKTUEL-URUNLER-KATALOGU-S6

Şok 31 Temmuz aktüel ürünler kataloğunda harika fırsatlar başladı. Şok aktüel de yetişen alıyor. Şok bu hafta bayram alışverişi adlı kataloglarında harika indirimlere yer verdi. Kataloglarda bol bol şeker, kahve ve çerez kampanyalarına rastlayacaksınız. Ülker ece bütün fındıklı sütlü çikolata 18,45 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca bu hafta Ülker senfoni fındık kremalı pirinç patlaklı çikolata 11,25 TL olarak indirimde… Şölen odavia poşet 18,95 TL olarak satışa Şok aktuelde sunuluyorken Elit gözdem madlen çikolata 17,95 TL olarak sunuluyor. Diğer Şok 31 Temmuz 2019 görselleri için devam ediyoruz.SOK-31-TEMMUZ-2019-AKTUEL-URUNLER-KATALOGU-S7

Şok aktüel ürünlerini sergilemeye başladı. Şok 31 Temmuz– 6 Ağustos aktüel kataloglarını incelemediniz mi? Kurban bayramı haftasında harika indirimler ile sizleri rahatlatacak olan Şok’ta neler var hep birlikte bakalım… Karmen badem şekeri/ böğürtlen draje 9,95 TL, Karmen karışık draje 9,95 TL ve Karmen çikolata kaplı bademli draje 6,75 TL olarak indirimde… Saray sütlü çikolata 6,95 TL ve Ülker çikolatin sütlü çikolata 18,45 TL olarak Şok marketlerinde satışa sunuluyor. Bu muhteşem fırsatları kaçırmamak için 31 Temmuz tarihinde başlayan ve 6 Ağustos tarihinde kadar geçerli olacak ürünleri kaçırmayın.

SOK-31-TEMMUZ-2019-AKTUEL-URUNLER-KATALOGU-S8

Şok aktüel ürünlerini sergilemeye başladı. Şok 31 Temmuz- 6 Ağustos aktüel kataloglarını incelemediniz mi? Kurban bayramı haftasında harika indirimler ile sizleri rahatlatacak olan Şok’ta neler var hep birlikte bakalım… Karmen badem şekeri/ böğürtlen draje 9,95 TL, Karmen karışık draje 9,95 TL ve Karmen çikolata kaplı bademli draje 6,75 TL olarak indirimde… Saray sütlü çikolata 6,95 TL ve Ülker çikolatin sütlü çikolata 18,45 TL olarak Şok marketlerinde satışa sunuluyor. Bu muhteşem fırsatları kaçırmamak için 31 Temmuz tarihinde başlayan ve 6 Ağustos tarihinde kadar geçerli olacak ürünleri kaçırmayın. Şok aktüel ürünlerine yakından baktık, dahası ve net halleri için ŞOK MARKET’e mutlaka uğrayınız…

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 28 Temmuz 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:42 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.