Şok aktüel ile gelen kampanyaları inceliyoruz. Şok 18 Eylül kataloğunda bu hafta oldukça elverişli ürünler sizleri bekliyor. Genellikle ev ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 18 Eylül - 24 Eylül tarihli bu kataloglara bir göz atın... İşte başlıyoruz... Elektrikli Çelik Su Isıtıcı 47,90 TL ve Elektrikli Çelik Cezve 47,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bu harika kalitedeki ürünler piyasaya oranla çok uygun bir fiyata Şok marketlerinde satılacak. Tava Çeşitleri 17,95 TL olarak indirimde... Eğer tava ihtiyacınız varsa yada eskiyen tavalarınızı yenilemek istiyorsanız bu kampanya tam size göre... Çelik Rende Çeşitleri 5,99 TL'den Şok aktüel'de indirime giriyor. Kaçıran Şok takipçilerinin üzüleceği bir kampanya ile karşı karşıyasınız. Bu ürünün renkleri sizlerin dikkatin çekmeyi başarıyor. İstediğiniz renkte evinizin ürünlerine uyum sağlayabilen bu ürünü incelemek için sayfayı aşağı kaydırın. Bir başka ürün ise Smartdoor Sügeç 9,90 TL olarak 18 Eylül tarihinde indirime giriyor. Bu harika üründe çok kullanışlı ve kaçmaz. Detaylar için devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Eylül 2019 tarihinde, ŞOK 18 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...