Şok 18 Eylül 2019 aktüel ürünler listesi yayınlandı. Şok aktüel müşterilerinin bütçesini ve ihtiyaçlarını düşündüğünü bu kataloglar ile kanıtlıyor. Şok markette bu hafta hangi reyonda indirim sizleri bekliyor hep birlikte inceleyelim. Her hafta olduğu gibi bu hafta Şok aktüel harika fırsatlara marketlerinde yer veriyor. Tüm alışverişinizi tek bir marketten yapmak istiyorsanız bu kataloglar tam sizin istediğiniz Şok aktüel tarafından gibi hazırlanmış. İşte detaylı incelemeler https://aktuel-urunler.com sayfasından geliyor. Tursil Jel Deterjan 17,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bu ürünü bu fiyata almak için tek yapmanız gereken 18 - 24 Eylül tarihleri arasında Şok aktüelden 25 TL ve üzeri alışveriş yapmak. Çaykur Tiryaki Çayı 31,95 TL ve SuperFresh Milföy Hamuru 7,95 TL olarak indirimde... Vanish oxi Action Leke Çıkarıcı 17,40 TL ve Calgon Kireç Önleyici 5,97 TL olarak indirime Şok market ile giriyor. Bebek bezi ihtiyacınız varsa sıradaki ürün tam aradığınız türden... Prima Mega Fırsat Paketi 79,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca Alo Toz Deterjan 35,90 TL... Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Eylül 2019 tarihinde, ŞOK 18 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...