Şok aktüel de bu haftanın fırsatları sizler için geliyor. Şok 15 Haziran ürünlerini incelemeden geçmeyin. bu hafta şok aktuel'de bakın neler var.. Öncelikle bu haftanın ilk kampanyalı ürününü açıklayalım. Sunmild lastik tamir spreyi 12,95 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca bu hafta Telefon uyumlu mikrofonlu kulaklık da 12,95 TL olarak şok aktüel marketlerinde sizleri bekliyor. Bu ürünlere tam da ihtiyacım vardı diyorsanız sizler de kataloglara bir göz atın deriz. Şok aktüel ürünler kataloğunu incelemeye devam ediyoruz. Şok 15 Haziran kataloglarında geçerli olacak olan indirimler 15-18 Haziran 2019 tarihlerini kapsıyor. bu tarihler arasında sizlerde Şok markete uğrayın kazançlı çıkın. 15 Haziran 2019 tarihinde başlayan indirimler de daha pek çok ürün çeşidi sizleri bekliyor. Mıknatıslı telefon tutucu 8,99 TL olarak kampanyada... Ayrıca Araç içi telefon tutacağı da 8,99 TL olarak indirimde... Araç ürünlerine ihtiyacınız varsa, 15 Haziran katalogları tam sizin istediğiniz tarzda... Araç çakmak şarjı 9,99 TL'den satışa sunuluyor. Şimdi Şok katalog görselleri sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2019 tarihinde, ŞOK 19 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...