Şok 19 Haziran fırsat kataloğu adından epey söz ettirmeyi başarıyor. Şok aktüel ürünler kataloğunda hangi fırsatlar sizleri bekliyor hep birlikte inceleyelim. Bu haftanın ürünlerine genel olarak bakacak olursak, evinizin ihtiyacı olan her çeşit ürün Şok marketlerde satışta... Üstelik çok yakın bir tarihte bu ürünlere ulaşabilirsiniz. 19 Haziran 2019 tarihinde Şok aktüel ürünleri sizlerle olacak... Bu haftanın ilk kampanyalı ürünü Ütü masası 75,00 TL, Kurutmalık ise 45,00 TL olarak Şok aktuel'de sizlleri bekliyor. Ayrıca bu ürünlerin yanı sıra mutfak ürünlerinde de muhteşem kampanyalar sunan Şok 19 Haziran aktüel ürünlerine hep birlikte bakalım... Desenli kesme tahtası set 4'lü 39,90 TL olarak satışa sunulurken 2'li emaye saklama kabı seti 24,90 TL olarak indirimde yerini aldı. Bu ürünleri kaçırmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken 19-25 Haziran tarihleri arasında Şok aktüel'e uğramak. Bu markete uğradığınız da Granit efektli cam kapaklı derin tencere 49,90 TL'ye satıldığını göreceksiniz. Granit efektli cam kapaklı karnıyarık tenceresi de aynı fiyatla Şok aktüelde... Mutlu alışverişler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2019 tarihinde, ŞOK 19 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...