Şok aktüel ürünler kataloğu yayınlandı ve sevenlerini mutlu etmeyi başardı. Şok 19 Haziran indirimlerinde muhteşem kampanyalar var. Bu fırsatı kaçırmak istemiyor ve hangi ürünler de indirim olduğunu merak ediyorsan işte Aktüel Ürünler sayfasında bütün haftaların katalogları sizlerle... Şok 19 haziran aktüel ürünlerini incelemeye ve fiyatlarını değerlendirmeye devam ediyoruz. Bu hafta Sadece Şok'ta etiketi ile satılan ve sizlerin dikkati çekmeyi başaran ürünler yazın vazgeçilmezi Amigo ay çekirdeği oluyor. Fiyatı ise 2,95 TL olarak Şok aktüelde satılıyor. Amigo bol tuzlu ay çekirdeği sevenler için de 2,95 TL etiketi ile sizlerle... Deterjan ürünlerinde de indirim yapan Şok markette bakın neler var... Vernel max yumuşatıcı 25 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda 19,00 TL olarak belirlenmiş. Bu harika ürün bu fiyata kaçmaz. Şok aktüel 19 Haziran kataloglarını incelemeye devam ediyoruz. Ayrıca Şok aktuelin diğer haftalarda sizlere sunduğu indirimlere bu sayfadan göz atabilirsiniz. Çamlıca portakal 3,45 TL olarak bu hafta sizlerle... Yaz mevsiminin en güzel soğuk içeceklerini indirimli alın kazançlı çıkın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2019 tarihinde, ŞOK 19 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...