Şok 2 Ekim tarihinde indirime giren ürünlerini açıkladı. Şok aktüel harika bir kampanyaya imza atıyor. Bu haftanın ürünlerinde tam da ihtiyacınız olan malzemeler var. Beşler Fermente Sucuk 11,00 TL olarak indirimde... Bu ürünü bu fiyata almak için tek yapmanız gerek 2 Ekim tarihinde başlayıp 8 Ekim tarihine kadar devam eden Şok aktüelden 25 TL ve üzeri alışveriş olacak. Sadece Şok'ta olan ürünleride incelemeden geçmiyoruz. Evin Kanola Yağı 29,95 TL, Çaykur Tiryaki Çay 31,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Kahve tutkunları için gelen bir ürün de Şok kataloglarında yerini aldı. Cafe Crown Latte 12,95 TL oalrak indirimde... LEzzeti ve kokusuyla Şok takipçilerini etkisi altına alan bu ürün Şok'ta artık çok ucuz... Uno Anadolu Hamburger Ekmeği 3,75 TL, Uno Anadolu Sandviç Ekmeği 7'li 3,25 TL olarak kampanyada... Sadece Şok'ta olan bu ürünleri 2 Ekim - 8 Ekim tarihinde satın alabilirsiniz. Uno Anadolu Çavdarlı Ekmeği 2,45 TL, Uno Anadolu Köy Ekmeği 2,95 TL ve Uno anadolu Kepekli Ekmek 1,95 TL olarak satışta... Mutlu Alışverişler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Eylül 2019 tarihinde, ŞOK 2 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...