Şok aktüel ürünler kataloğunda harika indirimler hız kesmeden devam ediyor. Şok 2 Ekim kataloglarına detaylı olarak göz atacağız. Şimdi bu haftanın ürünlerinde hangi indirimler var hep birlikte inceleyelim. Granit Efektli Derin Tencere 47,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bir başka indirimli ürün Granit Efektli Karnıyarık Tencere 47,90 TL olarak satışta... Dev indirimler sayesinde bütçeniz artık Şok aktüel ile daha rahat... Granit Efektli Sahan 17,95 TL ve Granit Efektli Tava 17,95 TL olarak indirime giriyor. Harika fırsat ürünleri 2 Ekim tarihinde sizleri bekliyor. Ayrıca bu ürünler 8 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Şimdiden Şok marketten ne alacağınıza karar verip alışveriş listesi hazırlayabilirsiniz. Takeaway Kutu Çeşitleri Şok aktüelde 2,50 TL ve 2,00 TL olarak kampanyada... Boyutları ve renkleri birbirinden farklı olan bu kullanışlı kutuları sakın kaçırmayın. Paşabahçe ürünlerinde büyük indirim yapan Şok aktuel de bakın neler var... Ayaklı Kase 21,90 TL ve 2'li Çerezlik 6,99 TL olarak kampanyada...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Eylül 2019 tarihinde, ŞOK 2 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...