ŞOK 2 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|1 Temmuz 2021|3 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 2 Temmuz 2021 aktüel katalogları hafta sonu fırsatları iki sayfadan meydana gelen ürün listesiyle yayında. Bu hafta sonu Şok aktüel listelerinde bulunan önemli ürünleri sizler için inceliyoruz. Haber devamında 2 Temmuz Şok kataloğu detayları ve tüm özel detayları bulabilirsiniz.

ŞOK 2 Temmuz 2021 aktüel ürün kataloglarının önemli listesi nihayet yayınlandı. 2 sayfadan oluşan ve içerisinde 32 adet farklı ürünün bulunduğu Şok kataloğunda merak edilen her soruya bir yanıt Aktüel Ürünler’de. Sorularınız ve aklınızı kurcalayan her detayı anlayabiliyoruz, işte o soruların yanıtları:

Şok’ta Bu hafta Sonu 2 Temmuz 2021 Kataloğu Detayları

2 Temmuz 2021 Şok kataloğunun sunacağı indirim listeleri açıklandı. Şok camları ve çeşitli reklam afişlerinden öğrenildiği üzere 2 temmuz günü otomobil ürünleri başta olmak üzere 3 farklı temizlik ürünü de sizlerle oluyor. Özel fiyatlara sahip otomobil ürünlerinde ise teypten tutun da oto lastiğe kadar pek çok ürün bu cuma Şok’ta geliyor. Üstelik gelen ürünler hem şok marketten hem de Cepte Şok’tan alabiliyorsunuz. Daha ne olsun değil mi? Tüm ürünnleri detaylıca inceleyerek sizlerle buluşturalım. İlk öne çıkan ürünle incelememize başlayalım. Aküler Şok’tan geliyor! Hugel markalı aküler Şok kataloglarında yer alıyor. 2 farklı seçenekle gelen akülerde 12V 60 Ah ve 12V 72Ah seçenekleri bulunuyor. Sayfanın önemli ürünlerinde ayrıca 2021 yılı üretimi olan yerli üretim Goodyear oto lastik 205/55R16 seçeneğiyle sizlerle oluyor. Hem Şok hem Cepte Şok seçeneğiyle gelen bu ürünleri Led ışıldaklı komprasör, kriko, trafik seti ve akü takviye kablosu takip ediyor. Ayrıca oto aksesuarlarında da özel ürünler sunan Şok 2 Temmuz kataloğunda oto paspas 4 parça, direksiyon kılıfı, ön cam güneşlik, numaratör gibi ürünler de sizlerle oluyor. Bagajda düzen sevenlerin tercihi olan organizer de bu hafta Şok’a geliyor. Ek olarak boyun yastığı, be desteği ürünleri de Şok 02.07.2021 kataloğunda bulunuyor.

Şok 2 Temmuz 2021 kataloğunda yer alan Aman Kaçırma sloganlı 32 farklı ürünün bir kısmı 2. sayfaya yerleşiyor. Yine otomobil ürünleri sunan sayfada oto teypler dikkat çekiyor. Ayrıca oto multimedya, araç yol kayıt ve park kamerası da haftanın önemli ürünlerinde oluyor. Asonic markalı araç içi sensörlü telefon tutucu, araç çakmak şarjı, pedal seti ve mıknatıslı araç tutacağı da sizlerle oluyor. Şok Aktüel Hafta Sonu kataloğunda araç içi ambiyans led aydınlarma ve animasyonlu bagaj altı kayar led de sizlerle oluyor. Dahası da var. Dahası ve fazlasını Şok Market veya Cepte Şok’ta bulabilirsiniz. Şimdilik incelememiz bu kadar!(Kaynak:Şok Market)

Şok 2 Temmuz 2021 Aktüel Katalog

ŞOK 2 TEMMUZ 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU ANA SAYFASI

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 1 Temmuz 2021 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 18 Ekim 2022 | 14:18 .

Aramalar: , , , , ,

“ŞOK 2 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 3 Yorum