ŞOK aktüel ürünleri muhteşem katalogları sizlerle olmaya geliyor. Şok'un bu hafta kataloglarına yer alan 20 kasım indirimlerine göz atın. Evin ihtiyaçlarına uygun temel gıda ve temizlik ürünleri bu hafta inceleniyor. Ürünler hakkında detaylara bakalım. Şok'un bu hafta kataloglarında ilk olarak Yudum ayçiçek yağı yer alıyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan bu ürün 19,00 TL'dne alıcı buluyor. İçim markalı ürünlerde indirim devam ederken İçim süt, kefir ve yoğurt özel fiyatları ile geliyor. Bazı atıştırmalık ürünler ile devam eden Şok katalogları daha sonra Redbull ürünü sunuyor. Son gıda ürününde ise milföy hamuru bulunuyor. Daha fazla ürün için temizlik fırsatlarını incelememiz gerek... Oral B markalı diş fırçası sunan Şok aktüel sıvı sabun çeşitleri ile kataloğu detaylandırıyor. Saçınızın ihtiyacı olan bazı ürünlerin yanı sıra bebek bezi de raflarda... Finish bulaşık makinesi ürünleri de sunan Şok 20 Kasım katalogları tuvalet kağıdı ve havlu ile devam ediyor. Alo beyaz ve renkliler için deterjanı da ayrıca sunuyor. Dahası için devam...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK (20 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...