Şok aktüel ürünlerinde indirim fırsatları yer almaya ve gelmeye devam ediyor. Şok evin ihtiyaçlarını sunduğu 20 kasım 2019 aktüel ürün kataloglarında bakınız ne gibi fırsatlar getirecek görelim. İlk olarak Alpina markalı olarak gelen 3'lü Cam Ankastre Set 1079 TL fiyatı ile sizlerle. Ürün içerisinde ankastre ocak + ankastre fırın + ankastre davlumbaz yer alıyor. A sınıfı enerji tüketimine sahip üründe ücretsiz kurulum ve 2 yıl garanti söz konusu... Sinbo'dan tost makinesi de bu haftanın diğer bir ürünü oluyor. Şok 20 kasım aktüel ürün kataloglarında Teba elektrikli cezve ürünü de 27,90 tl fiyatı ile gelen diğer bir ürün oluyor. Çelik süzgeç de sunan market çeyiz tutkunları için Kumsal markalı krep tavası ve normal tavayı da getiriyor. Üçsan plastikten gelen derin dondurucu saklama kabı da raflarda oluyor. Paşabahçe markalı oalrak gelen tabak, bardak ve çay seti de kaçmaz. Borcam yuvarlak tepsi de bu hafta Şok'ta... Dahası ve fazlası için 20 kasım şok kataloglarının diğer sayfalarına göz atınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK (20 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...