Şok 20 kasım aktüel kataloglarında gün geçmiyor ki daha iyi bir indirim olmasın... Gittikçe kaliteli hal alan indirim ve ürünler Şok ile sizlerle olmayı sürdürüyor. 20 kasım ile 26 Kasım tarihleri arasında çocuklarınızın ihtiyacı olan ürünler Şok'ta olacak. Ahşap çocuk yatağı ile başlayan ürünlerde pek çok ahşap ürün dikkat çekiyor. Hem organik hem güvenli hem de kullanımı kolay olan ahşap çocuk yatağı 799,00 TL'den alıcısını bekliyor. Bunlara ek olarak ahşap masa ve sandalye takımı 139,00 TL'den ayrı bir ürün olarak gelirken 4 çekmeceli ahşap raf da sizlerle oluyor. Ahşap raflı çocuk kitaplığı ve ahşap elbise askılığı da bu ürünleri takım haline getiren diğer önemli aktüel şok ürünü oluyor. Sayfada lisanslı yazı tahtası da sunan market ayrıca Gokiddy oyun hamurunda da indirim sunuyor. Oyuncaklı oyun minderini de getiren Şok market 20 Kasım günü fırsatlarını aktarmayı sürdürüyor. Daha fazlası için Şok kataloglarının diğer sayfalarına sitemizden göz atınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK (20 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...