ŞOK 20 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|17 Şubat 2019|0 Yorum

Şok aktüel en yeni indirimleri ve fırsat dolu sayfalarını yayınlıyor. ŞOK 20 Şubat 2019 aktüel ürünleri kataloğu bu hafta fırsatlarında pek çok beklenen kampanya sizlerle oluyor, ek olarak sürpriz fiyatlar ve daha başka indirimler için de adresiniz ŞOK… Daha fazla detay için Aktüel Ürünler şimdi sizlerle…

Şok 20 Şubat 2019 aktüel ürün katalogları bu hafta indirimleri ve en doğru fırsatlarını yayınladı. Evin ihtiyaçlarını Şok’tan uygun fiyata bu hafta alabilirsiniz. Üstelik istenilen pek çok ürün bu hafta dikkatleri Şok’ta çekecek. Bu ürünlere tek tek değineceğiz. Tek tek ürünleri ve katalog sayfalarını göreceğiz. Sizlerin de merak ettiği bazı soruları da burada yanıtlayacağız. Öncelikle Şok 20 Şubat aktüel kataloglarında neler var onu merak ettiğinizi biliyoruz ve bu konuda en tatmin edici sonuç Aktüel Ürünler olarak bizde… Bir diğer merak konusu olan Şok 20 Şubat günü saat kaçta açılacak, bunun yanıtını da biz sizler için araştırdık. Bu hafta kataloglarında 25 TL ve üzeri alışverişte hangi ürün indirime giriyor, sorusunun yanıtı da sitemiz Aktüel Ürünler ‘de…

ŞOK 20 ŞUBAT

Aktüel Ürünler Şok Kataloglarında sadece Şok’ta yer alan bazı ürünler de vitrin fırsatı olarak dikkat çekiyor olacak. Ek olarak bu hafta temizlik ve gıda ürünlerinde çok iyi fiyat sunan market yine rakiplerine göz dağı verecek. Müşterisinin evinde ihtiyacı olduğu ürünü de çok iyi bilen market “Evin İhtiyaçları Şok Ucuz” sloganı ile bir katalog sunacak. Bunların yanında daha fazlası ve çok daha iyisini sunan market ayrıca Cepte Şok uygulaması ile de sizlerin işini kolaylaştıracak. Merak edilen sorular kısmına geri dönecek olursak; Bu hafta yani 20 Şubat 2019 günü Şok için detaylara geçelim.

Bu hafta merak konusu haline gelen soruları da yanıtlayacağız. Akıllarda soru işareti kalmayana dek tüm fırsatları inceleyeceğiz. İlk olarak hep merak edilen kısım ile başladık, daha sonra ise bu haftanın merak edilenleri ile devam ettik. İşte tüm soruların yanıtları:

ŞOK 20 Şubat Saat Kaçta Açılıyor? 

Şok aktüel ürünleri satışının yapılacağı 20 Şubat 2019 çarşamba günü Şok Market saat 9.00 ‘da açılıyor. Tüm gün sizlerin hizmetinde olacak olan market saat 21.00 ‘a dek hizmetini devam ettiriyor. Bu saat aralığında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetine önem veren Şok ‘ta ek olarak ev ürünleri de yer alıyor. İşte tam da bu noktada https://aktuel-urunler.com detayları ile sizlerle oluyor ve 20 Şubat-ı daha net biçimde değerlendiriyor. Ürünlerin neler olduğuna ve tüm detayların hangi fırsat ürünlerine yoğunlaştığına da bakarak, en doğru değerlendirme ile Şok market fırsatları 20 Şubat indirimleri burada.

Bu haftanın ilk sayfasını inceleyelim. İlk sayfada özel bir slogan bizleri ve sizleri karşılıyor.”Evin İhtiyaçları ŞOK UCUZ”. Bu tebessüm ettirici slogana ait 20-26 Şubat sayfası oldukça kaliteli ürünleri uygun fiyata sunuyor. Şöyle ki; Tefal markalı Access Buharlı Ütü bu hafta geliyor ve fiyatı ise 129 TL olarak 20 şubat şok aktüel kataloğuna yer alıyor. Bu hafta bir diğer fırsatta Kumtel Tam Boy Fırın var. Ürün için Şok’un belirlendiği fiyat ise 799 TL… Ayrıca sayfada Teba Çelik Su Isıtıcısı 39,90 TL’den alıcısını bekleyen bir diğer fırsat ürünü olarak sizlerle oluyor. Şok aktüel ürünlerinde kurutmalık  da var ve 39,90 TL olarak sizlerle oluyor. Bir başka fırsatta Ütü Masası 69,90 TL olarak oldukça uygun fiyata satılıyor. Bu hafta MaxFlex Erkek Ayakkabı ürünü de sunan market bu ürünü 34,90 TL olarak alıcısına ulaştırıyor. Titiz markalı olarak gelen saklama kabı ürünleri de var. Bu ürünler 2TL’den 3,5 TL’ye kadar sizlerle oluyor. Detayları görselden edinmelisiniz. Bir diğer kampanyada Mulier Ahşap Dönen Sunum Tepsisi var ve ürün 34,90 TL olarak sizlerle.  Ayrıca Mulier Ahşap Kahve Sunum Seti 24,90 TL’den geliyor. Ürün için %100 kayın ağacı açıklaması var ki bu ömürlük ürü olduğunu niteliyor olabilir. Mulier Desenli Ahşap Sunum Tahtası 17,95 TL olarak gelen diğer bir Aktüel Ürün oluyor.Sayfada bulunan diğer ürünleri görselden görebilirsiniz.ŞOK 20 Şubat ŞOK UCUZ Aktüel Ürünleri

ŞOK 20 Şubat Merakla Beklenen İndirimleri

Şok Aktüel yeni kataloglarında yeni bir diğer sayfada yer alan fırsatları da burada inceliyoruz. Bu haftanın en detaylı kataloglarını inceleyen Aktüel Ürünler yine adına yakışan fırsatlar görüyor ve detaylandırıyor. Aktüel Ürünler olarak bu haftanın önemli sayfasını görelim. İlk üründe Deren Rize Çay 1000 gr 18,25 TL olarak sizlerle. Sadece Şok’ta olan bu ürün hem ucuz hem kaliteli… Ayrıca sevilen ürün Orkide Ayçiçek Yağı 2 Lt ürünü de geliyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL’ye inen fiyatı ile cezbedici fırsatlar sizlerle. Leziz ürün Lay’s Fırından Tulum Peynirli & Zeytin 102 gr 3,99 TL olarak yer alacakken ayrıca bu hafta Doritos Cool & Hot Süper Boy 118 gr 3,99 TL olarak raflarda bulunacak. Şok aktüel indirimlerinde ayrıca Sütaş Süzme Peynir 3×250 gr 14,75 TL olarak yer alacak. İndirimlerini detaylandıran markette Luna Kase Margarin 2×250 gr 4,95 TL olarak ve Torku Banada 650 gr 12,50 TL olarak bulunuyor. Saat 9.00’da hizmet verecek olan ve 20 Şubat 2019 Çarşamba saat 9.00’da indirimleri sunacak olan markette SuperFresh Pizza King 780 gr 15,90 TL olarak ve SuperFresh Kayseri Mantısı 450 gr 7,95 TL olarak yer alacak. Bu haftanın diğer tüm sayfalarını ve ürünlerini de aktardık. İncelememizi okuyabilir ve görselden detaylara bakabilirsiniz.
blank

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 17 Şubat 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:43 .

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.