ŞOK 27 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|25 Şubat 2019|0 Yorum

Şok aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli detaylar ve harika fırsatlar var. Şok 27 Şubat 2019 aktüel ürün kataloglarında yer alan ve pek çok kişi tarafından takip edilen yeni indirimler yayınlandı. Aktüel Ürünler Şok incelemesi ve tüm diğer detaylar şimdi başlıyor.ŞOK 27 Şubat bu haftanın indirimleri ve haftanın muhteşem fırsatlarında çok özel pek çok detay sizlerle oluyor. Şok’un vazgeçemediği kalite ve uygun fiyat skalasına uygun ürünler, özel fırsatlar ve her hafta olduğu gibi yeni haftada da şaşırtan özel indirim kampanyaları sizlerle buluşacak. Her hafta ŞOK size yeter de artar, diyen market bunu her anlamda ürün grubuna da geçiriyor. Gerçekten her şeyin yettiği ve arttığı ŞOK kataloglarında çok özel fırsatlar var. Şimdi sizlerle en detaylı ŞOK aktüel incelemesini buluşturalım.

Şok en yeni aktüel ürünlerinde bu hafta özel pek çok fırsatı sunuyor. Geçtiğimiz yıllara nazaran daha az ürün sunan Şok Market ürün kalitesinden ödün vermiyor. Bu çarşamba günü sizlerle olacak olan Şok; son teknoloji cihazlar ile yine bir sürpriz yapacak. Bu haftanın önemli indirimlerini sunan market ilk olarak Huawei Y7 Pro 2018 Cep Telefonu ile raflarda olacak. Ürün için özelliklere yakından bakalım. Android oreo 8.0 işletim sistemine sahip olan ürün 5.99 inç IPS LCD 96 M colors ekrana sahip… Kamera kısmında 13 MP + 2 MP arka kamera yer alırken 8 MP ön kamera ayrıca yer alıyor. 3 GB RAM ile desteklenen kısa süreli belleğe 32GB dahili Hafıza eşlik ediyor.  3000 mah bataryadan güç alan ürün ŞOK 27 Şubat indirimlerinin gözdesi olarak raflarda bulunuyor. Bu ürün haricinde ayrıca bu hafta “Rain Force 2600W” ürünü de sizlerle oluyor.  Bu ürünü detaylıca görsel incelemede detaylıca ele aldık. Haftanın fırsatlarına yakından bakmaya devam edecek olursak; Kumsal granit efektli kek kalıbı çeşitleri ve Ölçü kabı gibi ürünler yeni haftasında sizlerle oluyor. Kase’den kilitli saklama kabı ürünlerine kadar pek çok plastik ürün de ayrıca ŞOK Market raflarında yerini alıyor.

ŞOK 27 Şubat aktüel ürün kataloglarının diğer fırsatlarında da gıda  ve temizlik ürünleri sizlerle oluyor. Özel ürünlerde kampanyalarını konuşturan ŞOK bu hafta çok sevilen ürünlerde büyük indirimlere imza atıyor. Ariel jel deterjan ile başlayan indirimler için ikincisi %50 indirimli olarak satılıyor. Ayrıca Persil jel Gül’ün büyüsü Power jel Color ürünü için de ikincisi %50 indirimli fiyat sizlerle… Cazip fırsatlara ev sahipliği yapan ŞOK Market Perwoll renkli siyah ürününde de ikincisi %50 indirimli olarak fırsatı sunuyor. Daha pek çok ikincisi %50 indirimli ürün bu hafta ŞOK aktüel ile sizlerle buluşuyor. Dahası ve daha fazlası için görsel incelemelerinde…


ŞOK 27 ŞUBAT 2019 | ŞOK Aktüel

.Kataloglara tıklayarak daha büyük olarak görüntüleme yapabilirsiniz.

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 25 Şubat 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.