A101 aktüel indirimlerinde 27 Şubat fırsatları sizlerle olmaya devam ediyor. Bu haftanın muhteşem fırsatlarında muhteşem bir ürün sizlerle. Rowenta markalı olarak gelen bu ürün hakkında tüm detaylar Aktüel Ürünler'de... Rowenta Rain Force süpürge bu hafta 239,00 TL'den sizlerle .Ayrıca 6 taksit seçeneği (39,83x6) de bu ürünü cazip kılan avantajlarından biri olarak sizlerle. Gelişmiş özellikleri ve kaliteli yapısı ile bu Roweta süpürge 2 yıl garantili olarak sizlerle. Şok size #yeterdeartar demeden geçmiyoruz ve ŞOK UCUZ sloganlı sayfada bu kaliteli ürünü de sizlerle incelemenin heyecanını yaşıyoruz. Ürüne ait özelliklere değinecek olursak 2600Watt gücündeki bu fırsat ürünü Hepa filtreli... Ayarlanabilir su tankına sahip ürün güçlü turbo fırça özelliği ile de sizlerle. Gelişmiş su filtreleme sistemine sahip fırsat ürünü ayarlanabilir ve kolay temizlenebilir parçalara sahip... Daha fazlası için ŞOK size yeter... Şok Marketlere gidip 27 Şubatta ürünü görmelisin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Şubat 2019 tarihinde, ŞOK 27 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...