Şok 27 Şubat kataloglarında hangi özel aktüel ürünleri sunacak, ne gibi fırsatlar bu hafta Şok kataloğunda yer alacak, tüm detaylar ve daha fazlasının yer aldığı görsel detay incelemesine hoşgeldiniz... İlk fırsatta Huawei Y7 2018 Cep Telefonu sunan market bu ürün için çeşitli özellikleri de belirtmiş. Bir önceki sayfada ürün hakkında çok detaylı bir inceleme yaptığımız için bu vitrin ürününü görsel incelemelerde hızlı geçiyoruz. Ancak şunun bilgisini verelim, ürün 1.149 TL olarak raflarda olacak. Bir diğer indirimli Şok ürününde Sinbo Mini Tost Makinesi 49,90 TL fiyatı ile Şok market yine en iyisi... Bu haftanın bir diğer indirimli ürününde Kumsal Granit Kek Kalıbı Çeşitleri yer alıyor ve fiyatı 17,95 TL olarak sizlerle buluşuyor. Mutfak ürünlerine hızlıca değinecek olursak; Paşabahçe Kapaklı Ayaklı Servis Tabağı 39,90 TL'den, Paşabahçe Snowbox Saklama Kabı 4000 cc 19,95 TL'den, Paşabahçe Kase 900 cc 11,95 TL'den sizlerle. Ayrıca bu hafta Paşabahçe Ölçü Kabı 1165 cc 12,95 TL olarak ayrıca sizlerle. Ayrıca Tepsili Metal Sehpa 29,90 TL'den raflarda yer alıyor. Marketin 27 Şubat aktüel indirimlerine LAV markalı olarak LAV Fresco Kilitli Saklama Kabı 375 cc ve LAV Fresco Kilitli Saklama Kabı 720 cc ürünleri de dahil oluyor. Son ürünlerde ise Erkek Çorabı 5'li ve Kadın Çorabı 3'lü ürünleri sizlerle oluyor. Ayrıca ŞOK 27 Şubat indirimlerinde GoKidy Sevimli Tekerler 9,99 TL, GoKidy İş Makineleri / İtfaiye Ekibi 29,90 TL, GoKidy Oyuncak Ev Aletleri 2'li Set 49,90 TL sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Şubat 2019 tarihinde, ŞOK 27 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...