Şok market denilince akla ne gelir, tabi ki ünlü markaların indirimler ile sunulması... Şok 23 Kasım 2016 kataloğu ise tam bu akla gelen kısım ile ilgili bir sayfa yayınlıyor. Bu sayfada pek çok bilinen ve sevilen marka sizlerle oluyor. Üstelik Şok kalitesi ve uygun fiyatı ile... Peki nedir bu indirimler ve bu fırsat dolu ürünler şimdi inceleyelim. Pantene doğal sentez şampuan 600ml ürünü 11,90 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. İpana 3DW Luze parlatıcı etki 75ml 12,95 TL'den ancak ikincisi %50 indirimli olarak sunuluyor. Bir diğer üründe de Oral-B Pro Expert Masseger 1+1 10,95 TL'den ve aynı şekilde ikincisi %50 indirimli olarak sizlerle oluyor. Bitmiyor. Şok 23 Kasım fırsatlarında Gilette tıraş köpüğü 300ml 4,95 TL'den sunuluyor. Orkid Sensitive 4’lü gece 8,95 TL'den ve Ariel dağ esintisi sıvı deterjan 20 yıkama 1,3lt 13,95 TL'den sizlerle oluyor. Bir diğer üründe Fairy Platinum limon kokulu bulaşık sıvısı 650ml 4,45 TL olarak sizlerle buluşurken Febreze araba kokusu 2x2ml 13,95 TL'den Şok müşterisinin beğenisine sunuluyor. Son olarak ise Febreze sprey oda kokusu 300ml 8,25 TL'den tüm ŞOK Marketlerde yerini alıyor. Daha fazlasını görsellerden görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Kasım 2016 tarihinde, ŞOK 23 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...