Şok 26 Kasım 2016 aktüel ürünler kataloğu dev indirimlerinde bu hafta pek çok fırsat sizlerle olacak. Şok aktüel hafta sonu kataloğunda cumartesi ve Pazar günleri ile gelen bu muhteşem fırsatlarda bakalım neler var neler… İlk olarak Sinbo svc-3449 elektrikli süpürge 119 TL fiyatı ile sizlerle olacak. Bir diğer üründe Sinbo elektrikli cezve 39,90 TL olarak gelirken Kuer makine üzeri dolap 64,90 TL fiyatı ile Şok hafta sonu aktüel ürünlerinden biri oluyor. Kuer çok amaçlı banyo dolabı 79,90 TL’den, Home plus kurutmalık 21,90 TL’den ve ayrıca Parex quick temizlik seti 29,90 TL’den sizlerle olacak. Bu hafta A101 market aktüel ürünlerinde Tonilato dolap içi örtü / halı kaydırmaz 3,50 TL olarak sizlere sunulan bir ürün olurken dijital baskılı klozet takımı 19,90 TL olarak oldukça makul bir fiyata hem şık hem kaliteli olarak geliyor. Örme deterjanlık 4,95 TL’Den evlerinize farklı bir hava katarken örme klozet fırçası 3,95 TL’Den sizlerle buluşuyor. Bir diğer üründe ise yine bir örme ürün var. Örme köşeli çamaşır sepeti 8,95 TL olarak şık yapısı ile sizlerle olacak. Son olarak ise bu haftanın aktüel ürün 26 kasım sayfalarında Örme kirli çamaşır sepeti 19,90 TL olarak yer alıyor. Daha fazlası için bizleri yani Aktüel Ürünler’i takip etmeyi ihmal etmeyin. Bir sonraki katalogda görüşmek üzere, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2016 tarihinde, ŞOK 23 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...