Şok 26 Kasım 2016 ile 29 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerli olacak indirimlerini sunmaya devam ediyor. Bu hafta sonunun iki sayfasından biri olan bu sayfada önemli olarak 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimler ve ayrıca çeşitli manav ürünleri sizleri bekliyor. Peki bu ürünler neler şimdi detaylı incelemeye geçelim. Cif Krem Amonyaklı 1500ml 5 TL olarak geliyor ancak bu fiyat ile bu ürünü almak için bir şart var, o da 25 TL ve üzeri alışveriş yapmak ve bu alışverişin fiyatlandırmasında tütün ve GSM yüklemelerini hariç tutmak… Kısacası 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu ürün 5,00 TL olarak Şok marketlerde yerini alıyor. Ürünün normal satış fiyatı ise 9,45 TL olarak belirlenmiş. Katalog devamında bakalım neler var. Yerli muz 3,99 TL kilo fiyatı ile Şok aktüel ürünlerinde hafta sonunda sizlerle olacak. Mandalina ise kg olarak 1,79 TL’den satılacak. Leziz ve taze olan bu ürünler kaçmaz. Bir sonraki üründe ise kış aylarında geçmişte zor bulunan ama artık rahatlıkla bulunabilen salkım domates var ve sadece kg olarak 3,49 TL. Son olarak ise yemeklerin ve kahvaltıların vazgeçilmezlerinden patates ürünü kilogram fiyatı 0,95 TL’den Şok aktüel ürünlerinde sizlerle. Şok 26 Kasım 2016 aktüel ürünler hafta sonu kataloğunu inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2016 tarihinde, ŞOK 23 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...