ŞOK 23 KASIM 2019 Aktüel Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|18 Kasım 2019|0 Yorum

Şok aktüel ürünlerinde özel avantajlar var. Şok 23 Kasım 2019 aktüel ürün kataloğunda bu hafta pek çok yeni fırsat var. Şok hafta sonu başlıyor, arkanıza yaslanın. Bu haftanın en önemli 23 Kasım ürünlerine tanık olun.

ŞOK 23 Kasım aktüel ürün kataloglarında bu haftanın pek çok yeni indirimleri var. Şok aktüel ürün kataloglarında yer alan hafta sonu indirimleri her kesime uygun yeni kampanyaları beraberinde getiriyor. Bu haftanın özel indirimleri arasında hangi ürünler var ve ŞOK 23 Kasım hafta sonu katalogları neler şimdi görelim.

Ürünlerin neler olduğu konusunda herkes merak içinde… Net görseller ve net incelemelerle sizlerle buluşuyor. Bu haftanın ilk ürününde kış aylarının vazgeçilmez ürünü var. Gerek balkonlarınızda gerekse evlerinizin odalarında ısınmanıza yardımcı olacak Teba markalı infrared ısıtıcılar Şok’ta… 23 Kasım aktüel ürünler kataloğunun diğer bir indirimi ise MacFlex markalı erkek ayakkabı ürünü…  Termo tabanlı olan bu ürün için fiyat oldukça makul… Tek kişilik ve çift kişilik pamuklu battaniyet de sunan Şok aktüel 23 Kasım 2019’da sizlerle olacak. Çift kişilik nevresim takımı ile gelen kampanyada ise 79,90 TL fiyat yer alıyor. Kırlent kılıfı ürünü de sunan market evin ihtiyaçlarını ucuzdan geliyor.

Bir başka ürün grubunda ise kırmızı etiketli ürünler var. Nedir bu kırmızı etiket, şimdi buna bakalım. Bahçıvan bembeyaz süzme peynir 22 TL yerine 14 TL… 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan bu ürünlerin bir diğeri ise Colgate diş macunu… Bu da 34 TL yerine sadece 10 TL… Colgate diş fırçası da 29 TL fiyatı yerine 10 TL’den gelen diğer bir ürün… Cif markalı tüm yüzeyler için temizleyici de 18 TL değil 12 TL’den geliyor. Bunların 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olduğun unutmamakta fayda var… İşte bahsi geçen o muhteşem Şok aktüel kataloğu…

ŞOK 23 KASIM 2019 | ŞOK HAFTA SONU

ŞOK 23 KASIM 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOK 27 KASIM 2019 | ŞOK Aktüel

blank

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 18 Kasım 2019 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 22 Kasım 2019 | 18:04 .

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.