Şok 24 ağustos 2016 aktüel ürünler kataloğunda yeni indirimler bu hafta sizlerle olmaya devam ediyor. Şok market fırsatlarında klasikleşen 25 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli indirim bu sayfada da unutulmamış vaziyette sizlerle. Ürünlere değinecek ve Şok 24 ağustos kataloglarını detaylandıracak olursak ilk sırada kuşkusuz indirimlerin şahı konumundaki Tursil Jel Deterjan 33 Yıkama 2310ml 9,00 TL sizlerle. Bu ürün 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 9,00 TL fiyatı ile çok konuşulacak. Bir başka ürün ise Bütün Piliç kg fiyatı 6,25 TL'den sunuluyor. Bir başa ürün ise yaz aylarının vazgeçilmez ürünü dondurma... Maraşım Kesme Sade / Çikolata Sade / Antep fıstıklı sade 500 ml dondurma ürünü çeşitleri adet fiyatı 8,95 TL olarak ve bu ürünlerin İkincisi %50 indirimli olarak, dolayısıyla 2’li alımda adet fiyatı 6,71 TL olarak sizlerle. Bizim Vatan turşuyap 3lt 4,45 TL ve Bizim Vatan üzüm sirkesi 2 lt 3,25 TL fiyatı ile tam anlamı ile süper indirimleri sunuyor. Son olarak ise Anadolu Mutfağı salamura tuzu 3kg 1,45 TL'den tüm ŞOK Marketlerde sizlerle buluşuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Ağustos 2016 tarihinde, ŞOK 24 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...