Şok 24 ağustos 2016 aktüel ürün kataloğu dev indirimleri bu hafta tüm hızı ile sizlerle olmaya devam ediyor. Şok market indirimlerinde pek çok elektronik alette süper indirimler ve pek çok önemli fırsat mahallenize kadar geliyor. Adı gibi Şok indirimler yapan bu güzide marketin ilk sayfasında bakalım bu hafta neler bizlerle olacak. Sinbo elektrikli süpürge 119,00 TL fiyatı yüksek emiş gücü özelliği ile kaçırılmaması gereken bir ürün olarak gözler önüne geliyor. Sinbo erkek bakım kiti 45,00 TL olarak sunulurken bu ürünlerde taksit imkanı da gözden kaçmıyor. Üründe 2 yıl garanti de bulunmakla birlikte pek çok başlık sayesinde tam bir kit olma görevi üstlenmiş vaziyette sizlerle. CEM Stylish Stone 2’li tava seti 29,90 TL olarak ve 3 farklı renk seçeneği ile mutfağınıza yeni bir hava katmaya hazırlanıyor. Quella sürahi 1450cc 4,95TL olarak sunulurken Jova çek – bırak el rondosu 14,90 TL fiyatı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Luminarc kapaklı saklama kabı 23cm 9,95 TL olarak Şok aktüel ürünleri 24 ağustos fırsatlarında yer alıyor. Paşabahçe desen kapaklı kavanoz 1000cc 1,25 TL ve son olarak ise Plastik ev ürünleri 7 farklı çeşit 4,95 TL adet fiyatı ile bu hafta Şok marketlerde sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Ağustos 2016 tarihinde, ŞOK 24 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...