ŞOK 27 Ağustos aktüel ürünler kataloğu hafta sonu fırsatları başlıyor. Şok aktüel dev indirimlerinde bu hafta yine önemli ürünler sizlerle oluyor. ŞOK 27 Ağustos – 30 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimlerde yine 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli muhteşem bir ürün sizlerle. Cif Jel Tüm Yüzeyler için temizleyici 1500ml ürünü 10,00 TL yerine 25 TL ve üzeri alışverişlerde 5,00 TL’den satılıyor. Diğer ürünler ise Şok markette şöyle devam ediyor… Sinbo Cam Doğrayıcı ürünü 2 yıl garantisi ile birlikte 49,,90 TL’den sizlerle. Sinbo kişisel kıl temizleme cihazı da 2 yıl garantili olarak 4,95 TL’den Şok markette sizlerle. GOKIDY Self Balance elektrikli scooter ürünü de 799,00 TL fiyatı ile kaçırılmaması gereken ürün olarak sizlerle. Bu ürün de 2 yıl garantili… Sandıklı oda sehpa ürünü 99,90 TL fiyatı ve şık yapısı ile ŞOK fırsatlarından biri olurken Şok ayakkabılık da 69,90 TL fiyatı ile sizlerle. Smart bulaşıklık ürünü 9,95 TL’den, Luna desenli su şişesi 4,95 TL’den ve son olarak ise GIKIDY metal çek bırak karavan da 9,95 TL’den ŞOK Market aktüel fırsatları arasında yerini alıyor. Daha fazla şok aktüel ürünü için ve daha fazla şok hafta sonu fırsatı için kataloglarımızı incelemeye devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2016 tarihinde, ŞOK 24 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...