ŞOK 27 ağustos 2016 aktüel ürünler kataloğu dev indirimlerinde hafta sonu fırsatları sizlerle. ŞOK manav ürünleri indirimleri ve fırsatlarında bu hafta pek çok indirim sizlerle oluyor. ŞOK 27 ağustos 2016 tarihinde başlatacağı bu indirimleri 30 Ağustos 2016’ya dek sürdürecek ve bu katalogda yer alan ürünleri bu tarihler arasında alabileceksiniz. Şok aktüel ürünleri hafta sonu fırsatlarında “TAZE – TARLADAN HALKA” sloganı ile sunulan bir sayfa ürün sizlerle. Bu haftanın manav ürünlerini sizler için tek tek inceleyelim. Mayer limon ürününde kg fiyatı 3,49 TL olarak belirlenmiş. Pazar veya manavlara göre oldukça makul bir fiyat yine ŞOK’ta… Patates ise kg fiyatı 0,75 TL’den sizlerle. BU fiyat da pek çok market ve manavın sattığı fiyatın çok çok altında olarak sizlerle… Ülkemizde pek çok yerde kg fiyatı 1 tl olan patates ŞOK markette 0,75 TL. Gerçekten çok iyi… Bir başka ürün ise bu sayfada yer alan Kırkağaç kavun… 1,49 TL kg fiyatı olan bu ürün de hem leziz hem de oldukça uygun fiyatlı… Son olarak ise şeftali ürünü kg fiyatı 2,99 TL’den Şok market hafta sonu fırsatları içerisinde sizlerle. Daha fazla muhteşem ürün için ve daha fazla Şok aktüel ürün için bizi takip etmeye ve incelemelerimizi okumaya devam edeniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2016 tarihinde, ŞOK 24 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...