Şok aktüel de kampanyalar devam ediyor. Şok 24 Nisan ürünlerini inceliyor ve fiyatlarını değerlendiriyoruz. Muhteşem ürünleri çok uygun fiyata satan Şok markette bu haftada çok önemli fırsatlar var. Ramazan ayının vazgeçilmez tatlısı Güllaç Şok aktüel de 6,25 TL olarak satışa sunuluyor. Bir başka ürün ise Gül suyu 4,50 TL oalrak raflarda yerini alıor. Çok kaliteli hem de çok ucuz olan bu ürünler 24-30 Nİsan tarihleri arasında sizlerle olacak. Bu ürünleri kaçırmak istemiyorsanız Şok markete uğramayı ihmal etmeyin. Bisküvi severler için de Ülker Bisküvi 2,00 TL olarak Şok aktüele geliyor. Satın almak istediğiniz her ürünü Şok markette görebilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla satın alıp bütçenizi koruyabilirsiniz. Puding 4,00 TL olarak bu haftanın indirimli ürünleri arasında yerini alıor. Tatlısız ramazan olmaz diyorsanız Şok aktüel sizler için her çeşit tatlığı marketlerine getiriyor. Çok uygun fiyata çok güzel tatlılar yiyebilirsiniz. Hayırlı ramazanlar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Nisan 2019 tarihinde, ŞOK 24 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...