Şok aktüel ürünler kataloğunda sizler için sürpriz indirimler yerini aldı. Şok 24 Nisan aktüel ürünler kataloğunda mutfak gereçlerini sizleri bekliyor. Pastalarınız için gerekli olan malzemelerin hepsini Şok markette bulabilirsiniz. Şok 24-30 Nisan tarihlerinde sizleri marketlerine davet ediyor. Kek kalıplarından bakliyata her ürünü şok aktüel de bulabilirsiniz. Kumsal marka granit kek kalıbı çeşitleri 14,95 TL olarak Şok raflarında yerini alıyor. bir başka ürün ise Ölçü kabı 12,95 TL olarak sizlerle buluşmaya geliyor. Bu ürün ölçüsüz tatlı, yemek yapamayanlar için çok kullanışlı olacak. Kurabiye kalıbı çeşitleri 7,99 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca bu hafta borcam çeşitlerinden yuvarlak tepsi 19,95 TL olarak satılırken kek kalıbı 16,95 TL olarak satılıyor. Bu haftanı ürünleri çok özel fiyatlarla listelenmiş. Granit efektli cam kapaklı karnıyarık tencere 47,90 TL olarak raflarda yerini alıyor. Ayrıca granit efektli kapaklı derin tencere de 47,90 TL'den satılıyor. Şok 24 Nisan kataloglarını inceledik. Daha fazlası için katalog görsellerine bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Nisan 2019 tarihinde, ŞOK 24 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...