Şok 24 Nisan aktüel ürünler kataloğunda çok güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Şok aktüel kataloglarını merak edenler buraya... Aktüel ürünler olarak Şok marketin yayınlamış olduğu katalogları inceliyor ve fiyatlarını değerlendiriyoruz. Ramazan ayına özel indirimler yapan markette mutfak gereçleri ürünlerinde de güzel kampanyalar vardı. Bu katalog da ise 24-30 Nisan 2019 tarihine özel indirimler var. Genel olarak kataloğa baktığımızda temizlik ürünleri ve ev gereçleri dikkatimizi çekiyor. Fiyatları ise piyasaya oranla çok uygun gözüküyor. İhtiyacı olanlar bu ürünleri Şok aktüel'den satın alabilir. Üstelik çok uygun fiyatlarla bu ürünlere yakın tarihte sahip olabilirsiniz. Bingo oksijenli çamaşır suyu ve oksijenli Sprey 11,95 TL olarak satılıyor. Vernel yumuşatıcı çşitleri 13,95 TL olarak satılıyor. Bu ürün %50 indirimli... Fairy orijinal hepsi 1 arada kapsül 68,90 TL olarak sizlerle buluşmaya geliyor. Bu ürün çok özel fiyatı ile sizlere sunulmuş. Daha fazlası için Şok aktüel kataloglarına göz atabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Nisan 2019 tarihinde, ŞOK 24 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...