Şok 24 Nisan kataloglarında harika indirimler var. Ramazan ayı sebebiyle birçok bakliyat ürünlerinde fırsatlar var. Şok aktüel sizin cebinizi düşünmeye devam ediyor. Şok markette en pahalı gıda ürünleri bile çok uygun fiyata satılıyor. Hep birlikte ürünlere değinelim... Mis UHT süt 2,45 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürün yarım yağlı olarak sizlere sunuluyor. Mis sütün tam yağlı fiyatı ise 2,95 TL olarak satılıyor. Diğer bir ürün ise Mis tereyağı 32,50 TL'den sizlerle olacak. Bir başka ürün ise Uno geleneksel lavaş 7,95 TL olarak kampanyada... Bu harika ürünler bu fiyata kaçmaz. Çok özel indirimler yapan şok aktüele uğramadan geçmeyin. Evinizin her ihtiyacını çok uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Şok aktüel de Böreklik yufka 6,90 TL olarak satışa sunulmuş. Kampanyaların devam ettiği Şok aktuel de birde ekmek çeşitleri 4,95 TL olarak raflarda yerini aldı. Bu haftanın ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Aktüel Ürünler olarak her hafta ürün incelememiz sayfamızda yerini alıyor. Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Nisan 2019 tarihinde, ŞOK 24 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...