Şok aktüel indirimleri hız kesmeden devam ediyor. Şok 24 Nisan aktüel kataloğuna göz gezdiriyoruz. Bu hafta hangi ürünler indirimde hep beraber inceleyelim. 24-30 Nisan tarihlerinde geçerli olacak olan ürünler genellikle gıda reyonunda toplanmış. Bu hafta superfresh Pizza Slim 14,90 TL olarak satışa sunuluyor. Bir başka ürün ise Superfresh Kayseri mantısı 6,95 TL olarak raflarda yerini aldı. Ayrıca bu kataloğun indirime giren diğer bir ürün ise Evim ayçiçek yağı 32,00 TL olarak sizlere sunuluyor. Çok özel indirimler yapan Şok aktüel de kampanyalar devam ediyor. Bizim mutfak kemik suyu bulyon 3,95 Tl olarak indirime girmiş. Bu kampanyalardan erken haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Ayrıca bu hafta şok'ta pirin., nohut, kuru fasülye ve kırmızı pul biber gibi bakliyat ürünlerinde de indirimler var. Aktüel ürünler olarak bu ürünlerin fiyatlarını da sizlerle paylaşıyoruz. Sadece şok'ta olan bu harika ürünlerin fiyatı için kataloglara göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Nisan 2019 tarihinde, ŞOK 24 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...