Şok 25 Eylül katalogları yayınlandı. Şok aktüel ile gelen kampanyaları merak ediyorsanız çok doğru yerdesiniz. Şok aktüel fırsat kataloğunda bu hafta harika ürünler yerini aldı. İçim Tost Peyniri 12,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bir diğer ürün ise Halley Mini 3'lü Paket 4,75 TL ve Bizim Vatan Salatalık/ Karışık Turşu sadece Şok'ta etiketi ile 13,95 TL olarak kampanyada... Çok beklenen bir diğer ürün ise Head & Shoulders Şampuan Çeşitleri 23,50 TL oalrak indirimde. Üstelik bu ürün 2'li fırsat paketi ile satılıyor. Temizlik malzemelerini uygun fiyata almak için şok aktüel'e 25 Eylül-1 Ekim tarihinde uğramanız yeterli... Elidor 7/24 Bakım Kremi 10,74 TL olarak indirime giriyor. Bu harika fırsatı gliss ultimate oil ellisir durulanmayan saç kremi 11,94 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca Taft Power Saç Spreyi 17,94 TL, Cif Tüm Yüzeyler 5,90 TL olarak indirime giriyor. Bu güzel kampanyalardan erkenden haberdar olmak için sayfamızı takip etmeyi unutmayın. 25 Eylül 2019 ve 1 Ekim 2019 tarihleri arasında Şok aktüel marketlerine uğrayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Eylül 2019 tarihinde, ŞOK 25 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...