Şok aktüel harika indirimlerine 25 Eylül tarihinde de devam ediyor. Şok 25 Eylül 2019 kataloğunda seveceğiniz ürünler yerini aldı. 25 Eylül ve 1 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak olan bu ürünleri kaçırmamak için şok marketlerine uğramayı ihmal etmeyin. Teba marka Elektrikli Çelik Çay Makinesi 99,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Mikrofiber Desenli yorgan tek kişilik ve çift kişilik olarak indirime giriyor. Fiyatları ise sırasıyla 49,90 TL ve 59,90 TL olarak kampanyada... Diğer ürün Kapitoneli Yastık oluyor. Su Geçirmez ALez ise tek kişilik ve çift kişilik fırsatları ile indirimde... Tek Kişilik fiyatı 14,95 TL ve Çift Kişilik fiyatı 19,95 TL olarak fırsat kataloğunda yerini aldı. Pamuklu Battaniye Tek kişilik fiyatı sadece 27,90 TL ve Çift Kişilik fiyatı 29,90 TL olarak indirimde... Ayrıca bu kataloglarda Kadın/Erkek Kışlık Terlik 14,95 TL olarak satışta... Gezer marka olan bu ürünlerin kalitesi ve kullanımını https://aktuel-urunler.com sayfasına yorum yaparak gönderebilirsiniz. Mutlu günler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Eylül 2019 tarihinde, ŞOK 25 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...