ŞOK 26 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|23 Haziran 2019|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK aktüel bu haftanın en yeni indirimlerini sunuyor. Şok 26 Haziran 2019 aktüel ürün katalogları tüm detayları ile Aktüel Ürünler’de inceleniyor. Peki bu hafta çarşamba günü hangi ürünlerde Şok indirim var? Hangi ürün Şok ucuz ve 26 Haziran kampanyaları neyi ifade ediyor, şimdi tüm detaylar…

Şok market ile gelen indirimler ve kampanyalar sizlerle buluşuyor. Geçmişte olduğu gibi yine Aktüel Ürünler’de incelenen bu haftanın katalogları çok konuşulacak. Şimdilik erken katalog olarak bilinen ve çok da net olmayan çekim sayfa ile sizlerleyiz. Bu haftanın ürünleri arasında neler olduğuna ve nelerin gelecek hafta kataloglarında bulunacağı detayları başlıyor.

Şok 26 Haziran aktüel yeni haftasında evde kullanacağınız ürünleri sunuyor. Evin ihtiyaçlarının Şok’tan karşılanabileceğini gösteren bu hafta kataloglarında yer alan ürünler 10 parçadan oluşuyor. Ek olarak bir tane de gıda ve market ürünleri sayfası yer alıyor. Bu sayfada ise 15 farklı ürün yer alıyor. Bu ürünler kendi içinde boy ve çeşide göre farklılık da gösteriyor. Peki kataloglarda neler var, şimdi o detaylara bakalım ve 26 Haziran Şok aktüel fırsatlarını görelim.

Öncelikle ŞOK indirimlerinde evin ihtiyaçlarının neler olduğu tespiti yapılmış ve bu tespite göre ürünler sergilenmiş. İlk olarak Teba elektrikli çelik çay makinesi yer alacak. Ürün 2 yıl garantili olarak gelecek ve 99,90 TL fiyatı ile sizlerle olacak. Tek kişilik pike ve çift kişilik pike ürünleri sırası ile 19,95TL ve 24,95 TL fiyat bu ürünlere ait olacak. 304 paslanmaz çelik süzgeç çeşitleri de 19,95 TL’den alıcı buluacak. LAV kilitli saklama kabı ile devam eden indirimlerde 2 farklı çeşit yer alıyor. 375cc 5,99 TL ve 720cc 7,99 TL’den yer alacak. Kumsal granit kek kalıbı çeşitleri 14,95 TL’den satılacak. Kadın viskon pijama altı 19,95 TL’den ve Simli kadın terliği 12,95 TL’den alıcı bulacak. Son fırsatta ise kadın terlik 6,99 TL’den raflarda olacak. Şok market 26 Haziran kampanyalarında market ürünleri ile incelememize devam edelim. Ancak önce görsel…Şok-26-haziran-2019-aktuel-urunler-katalogu-gorsel-1

Şok 26 haziran market ürünlerine yakından bakalım. İlk ürün sadece Şok’ta… Mis yarım yağlı süt sadece Şok’ta etiketi ile 2,95 TL’den alıcı bulacak. Devamına bakalım. 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere Bahçıvan bembeyaz süzme peynir 22 TL yerine 14,00 TL’den satılacak. Türkiye’de çokça tüketilen Çaykur Tiryaki çayı da 23,45 TL’den raflarda… 1 alana 1 bedava olarak gelen Bahçıvan labne de sizlerle… Ayrıca birbirinden farklı onlarda ürün Şok aktüel raflarında olacak. Son sayfalarda şampuan ve bebek bezi ürünlerinde de çok özel kampanyalar yer alıyor. Daha fazlası ve ürün kataloğu görseli için Şok 26 Haziran sayfalarına bakabilirsiniz.

Şok-26-haziran-2019-aktuel-urunler-katalogu-gorsel-2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 23 Haziran 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.