ŞOK 27 Kasım aktüel ürünlerinde evin ihtiyaçları Şok Ucuz... LG markalı muhteşem ötesi bir TV bu hafta Şok'ta... WebOS işletim sistemi ile gelen LG TV bluetooth,wifi,lan gibi teknolojileri barındırıyor. 3840x1260 Full HD ekranı ile gelen ürün 4K UUltra HD destekliyor. 109 ekran yani 43'' olan bu ürün dahili uyfu alıcısını da içinde barındırıyor. Ücretsiz teslimata sahip ürün 2849,00 TL olarak geliyor. Teba dikey süpürge ile devam eden kataloglar Teba saç kurutma makinesi ile de ayrıca sizlerle... Bu haftanın Şok 27 kasım indirimlerinde 3+1 basamaklı merdiveni, nano ütü masası, alüminyum kurutmalığı, petek kurutmalığı ve kalorifer suluğu da cazip fırsatlarından olarak sizlerle... Titiz ne alırsan 3 TL olan ürünleri de bu hafta sizlerle... Çamaşır sepeti, yuvarlak sepeti, WC fırçası, temizlik seti ile de Şok temizlik ürünleri geliyor. Sinbo'dan dijital baskülü, ahlap görünümlü askılığı ve oyuncak ürünleri ile de Şok aktüel 27 kasım katalogları yine harika...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK 27 KASIM 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...