ŞOK 27 Kasım avantajları başlıyor. Şok aktüel Opet akaryakıt kampanyasını sunuyor. Bu haftanın önemli bir indirim getirmesi ile Şok market yine adını indirimli kampanyalı avantajlara yazdırıyor. Aktüel Şok kataloglarının bu sayısında ilk üründe 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli ürün yer alıyor. Ayrıca sayfa başlığının da olduğu OPET ürün kampanyasına bakalım. Ülker sakız, şekerleme aldığınızda indirim OPET ile geliyor. Nasıl mı? 12 TL ÜLKER sakız, şekerleme alımında 10 TL değerinde OPET AKARYAKIT hediye... Ülker yıldız, Oneo, bonbon, yupo gibi ürünler dikkat çekiyor. Ülker ve Opet işbirliğindeki bu ürünler kaçmaz... Opet akaryakıt avantajı da kaçırılmaz... Sayfada ayrıca Fairy bulaşık sıvısı da sizlerle. Fairy demişken, bulaşık makinesi tableti de indirime giriyor. Ayrıca Ariel dev ekonomi ürünü de kaçmaz. Sensodyne diş macunu da sunan Şok 27 Kasım ayrıca Rexona ile de indirimlerini çeşitlendiriyor. Hepsi için görsele bakmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK 27 KASIM 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...