Şok aktüel 27 Mart kataloglarında muhteşem fırsatlar yer almayı sürdürüyor. ŞOK ucuz olarak bilinen sayfalarda çok özel fiyatlar yer alıyor. Akıllara durgunluk veren indirimler çok özel ürünlerde uygulanıyor, herkes rahat ediyor... Bu haftanın üçüncü sayfasında ilk ürün Teba Seramik Tabanlı Ütü oluyor ve 79,90 TL fiyatı ile adeta müşteriyi sevindiriyor. Diğer fırsatta Mulier Elektrikli Plastik Cezve 24,90 TL olarak sunuluyor. İndirimlerde oyuncaklar da es geçilmiyor. Bu hafta oyuncaklarda özel fiyatlar ve çok uygun kampanyalar yer alıyor. 27 Mart çarşamba günü Littlest Pet Shop Kozmik Miniş Koleksiyonu İyi Dostlar 2'li 12,95 TL olarak geliyor. Ayrıca Littlest Pet Shop Kozmik Miniş Koleksiyonu Arkadaş Minişler 7'li 24,90 TL olarak ve Littlest Pet Shop Kozmik Miniş Koleksiyonu Özel Set 10'lu 49,90 TL fiyata sahip olarak sizlerle oluyor. Sevilen marka Play-Doh Harfleri & Kelimeleri Öğreniyorum 49,90 TL ürününü sunuyor ve devam ediyor: Play-Doh Renkleri & Şekilleri / Rakamları & Saymayı Öğreniyorum 24,90 TL, Play-Doh Colorful Cookies Seti 19,95 TL şeklinde devam ediyor. Daha fazlası da burada. Nitro Throttleshot Nlitz / Snapfire 24,90 TL, GoKidy Renkli Mini Minibüsler 17,95 TL ve GoKidy Sök Tak Uçak 9,99 TL iken Oyuncak Ütü ve Masası 9,99 TL fiyata sahip olarak sizlerle buluşuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mart 2019 tarihinde, ŞOK 27 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...