Şok 27 Mart 2019 aktüel ürünleri yeni indirim sayfalarında kalite konuşuyor. Evinizin ihtiyacı için Şok hazır ve nazır... 27 Mart kataloglarında özel fiyatlar ve kalite için detaylar burada... İlk üründe Katlanır Yatak sizlerle oluyor ve 90x190 cm olarak gelen üründe çelik yay sistemi yer alıyor. Fiyatı ise çok uygun; 169 TL... Kataloglarda Soley Çift kişilik Nevresim Takımı 79,90 TL olarak sizlerle buluşurken Soley Yastık Kılıfı 2'li 9,99 TL fiyatı ile Şok markette yerini alıyor. Bir diğer kampanyada Vakumlu Hurç Seti 4'lü 17,95 TL'den Şok'ta... Devamında Vakumlu Çantalı Hurç 19,95 TL olarak ayrıca sizlerle. Bu hafta ütü için gerekli ürünler de sizlerle... Az önce ütü incelemesini de yapmıştık, ütüyü alıp da masasını almamak olur mu? Olmaz tabi ki... Ütü Masası 75 TL VE Kurutmalık 45 TL'den bu hafta 27 mart günü Şok'ta... Ayrıca Kapitoneli Yastık 14,95 TL olarak ve Çilek Bez Çanta 3,99 TL olarak gelecek. Sona doğru ürünlerde Ahşap Görünümlü Askı 4'lü 6,99 TL'den satılacakken Keçeli Ütü Masası Kılıfı 9,99 TL'den alıcı bulacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mart 2019 tarihinde, ŞOK 27 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...