Şok 27 mart 2019 çarşamba katalogları bu haftanın en değerli indirimleri olmayı başarıyor. Başarılarına gün geçtikçe yenisini ekleyen Şok aktüel en iyi olma yolunda gün geçtikçe daha iyi yollar kat ediyor. Bu hafta çok konuşulacak indirimlere imza atması beklenen markette ilk satılması beklenen fırsat ürünü Amigo Taco 130 gr olarak karşımıza çıkıyor. Bu üründe 2,75 TL fiyat söz konusu iken ürün SADECE ŞOK'ta olarak sizlerle oluyor. Bir diğer indirimli üründe Yumoş Ekonomik Paket Konsantre Yumuşatıcı 2x1008 ml sizlerle oluyor. 20 TL olan fiyatı da 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere raflarda yer alıyor. Şok aktüel ürünleri bu hafta indirimlerinde ayrıca Magnum Mini Çeitleri 6'lı 360 ml 19,95 TL (İkincisi %50 indirimli) olarak yer alıyor. Fırsatlara doyuran Şok; Bahçıvan Labne 200 gr 7,95 TL (1 alana 1 bedava) olarak yeni ürünü ile sizlerle oluyor. Ayrıca Todays Snowball Kek 50 gr 1 TL'den alıcı bulacakken Halley Mini Paket 3x66 gr 4,95 TL'den raflarda yerini alıyor bile... Bir diğer kampanyalı ürün grubunda ise SuperFresh Pizza Slim 410 gr 14,90 TL'den sizlerle olurken son olarak SuperFresh Milföy Hamuru 1000 gr 8,95 TL olarak yer alıyor. Şok 27 Mart kataloglarının ilk sayfası bu şekilde sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mart 2019 tarihinde, ŞOK 27 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...